THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ooooooo…čišćenje….možda ima neke veze s ovim…….

Svi veći poslovi obuhvaćeni investicijom, ugovarati će se sa domaćim kompanijama.

http://hr.seebiz.eu/turizam/zaba-financira-projekte-arenaturista-s-25-milijuna-eura/ar-6074/ [undecid]

kolega, čini mi se da ste se zaletjeli kad ste poskidali s aska sve do 1500 kn [rolleyes]

Ili je trebao ići prodjani nalog od 100 kom na 1500 a isplao 100 kom kupnje do 1500 … [tongue]


Ili je trebao ići prodjani nalog od 100 kom na 1500 a isplao 100 kom kupnje do 1500 … [tongue]

Prije bi moglo biti da se ipak nešto pokreće u građevini….debeli prst stanuje onkraj bare.

http://www.poslovni.hr/vijesti/rast-narudzbi-u-gradevinarstvu-181649.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube,

bez brige, ja tipujem za rast … samo kad sam vidio količinu i kako se kretao količinski nalog na 1500 proteklih dana, prvo mi palo na pamet da je greška u K/P.



Ooooooo…čišćenje….možda ima neke veze s ovim…….

Svi veći poslovi obuhvaćeni investicijom, ugovarati će se sa domaćim kompanijama.

http://hr.seebiz.eu/turizam/zaba-financira-projekte-arenaturista-s-25-milijuna-eura/ar-6074/ [undecid]

kolega, čini mi se da ste se zaletjeli kad ste poskidali s aska sve do 1500 kn [rolleyes]
[/quote]

Nemam ja trenutno slobodne love za takva čišćenja ali dobro izgleda. Zaglavio sam u ovoj dionici odavno i zato me ovako glasno buđenje veseli. Inače,ako vrijedi 1400 onda vrijedi i 1500 pa i 3000. Koja je razlika? Sve zavisi koliko ima papirića a koliko nas budala. Povjest se ponavlja,bit će Tehnika opet 6000 a neće raditi puno bolje nek sad [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Golube,

bez brige, ja tipujem za rast … samo kad sam vidio količinu i kako se kretao količinski nalog na 1500 proteklih dana, prvo mi palo na pamet da je greška u K/P.

aha, sad je thnk greškom porasla 7% [lol] [lol] [lol]
kod promjene naloga možeš za*ebat s cijenom, možeš s količinom, ali kod promjene naloga kad lupaš, ne da mi se sad provjeravt, 100.000 kn, da kupiš umjesto prodaš, to je zbilja jedinstven slučaj. greškom bi thnk mogla rasti i dalje…



Golube,

bez brige, ja tipujem za rast … samo kad sam vidio količinu i kako se kretao količinski nalog na 1500 proteklih dana, prvo mi palo na pamet da je greška u K/P.

aha, sad je thnk greškom porasla 7% [lol] [lol] [lol]
kod promjene naloga možeš za*ebat s cijenom, možeš s količinom, ali kod promjene naloga kad lupaš, ne da mi se sad provjeravt, 100.000 kn, da kupiš umjesto prodaš, to je zbilja jedinstven slučaj. greškom bi thnk mogla rasti i dalje…
[/quote]

Neka svaki dan netko lupi, superiorno, po asku 100 kom u jednom nalogu, meni ne smeta…

Ali da je transakcija bila neobično, pogotovo s obzrim na sentiment na burzi, je …

Mene je trenutno veća fora trljat ruke na dolazeći prospekt LKPC … [tongue]




Golube,

bez brige, ja tipujem za rast … samo kad sam vidio količinu i kako se kretao količinski nalog na 1500 proteklih dana, prvo mi palo na pamet da je greška u K/P.

aha, sad je thnk greškom porasla 7% [lol] [lol] [lol]
kod promjene naloga možeš za*ebat s cijenom, možeš s količinom, ali kod promjene naloga kad lupaš, ne da mi se sad provjeravt, 100.000 kn, da kupiš umjesto prodaš, to je zbilja jedinstven slučaj. greškom bi thnk mogla rasti i dalje…
[/quote]

Neka svaki dan netko lupi, superiorno, po asku 100 kom u jednom nalogu, meni ne smeta…

Ali da je transakcija bila neobično, pogotovo s obzrim na sentiment na burzi, je …

Mene je trenutno veća fora trljat ruke na dolazeći prospekt LKPC … [tongue]
[/quote]

nije bilo greske…


da li je to THNK krenula… ? [cool]

joj, zamarate se nepotrebnim razmišljanjima, a neki pišu i gluposti (kao netko je greškom očistio ask, ha,ha)…
nije greška, vjerujte mi na riječ… [sealed]
ukoliko mislite uskočiti, slobodno, vlak je još na stanici… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@THNK-ljupci

ponekad rado surfam na ovoj dionici, tako da nemam loše namjere..

Ask je ostao šupalj do 2000 …ako netko sutra opalih novih 100 kom po asku (što vam želim)…čuđenju neće biti kraja…

Top 10 kupuje:

3. PBZ skrbnički 7.256 + 150 kom

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kad zbrojiš sve dionice kupljene danas po asku u jednom zugu dobiješ prosjek 1450kn. Znači dobro iskalkulirano. Bid je iznenada ojačao ali niže od 1450 što opet govori da kupac nije neki naivčina već lukavo,odmah nakon skidanja svega do 1500 sad želi na brzaka spustiti prosjek.Lukavo.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close