THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet pretovar na Tehnici. 335 komada u bloku. Nešto se kuha [huh]

Da kuha se da veliki rasprodaju a to je loš znak .



Opet pretovar na Tehnici. 335 komada u bloku. Nešto se kuha [huh]

Da kuha se da veliki rasprodaju a to je loš znak .
[/quote]

šefe, opet nisi shvatio pa ću ti šapnuti: veliki KUPUJU – broj 3. u top 10 krca se nemilice, uskoči dok je još vrijeme ili ćeš opet od nas kupovati na vrhu vala na 1900-2000 kn [lol]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

@system42

Još te nisu napali zbog novog pada THNK? [smiley]



system42 a i ti mora da imas štampariju love doma….svaki dan dokupljujes vec mjesecima [rolleyes]

nemam… [lol]
i ne dokupljujem svaki dan… ali ponekad ne mogu odoliti… THNK mi je oduvijek bila draga… [rolleyes]
btw., primjećujete li da se prodaja prorijedila… ? [cool]
[/quote]
ne pratim ,nego kad god otvorim temu s vremena na vrijeme ti si na kupnji [shocked] pa reko mozda covjek stampa novce doma …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas ponovno skromnih – 3 % i tako iz dana u dan sve niže i povoljnije .

dobr vijesti vezane uz spor u Kupskoj, odluka u korist THNK! možda bude i pozitivna blokada u ponedjeljak??? [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Stanari Kupske izgubili spor, HEP i Tehnika nisu krivi za urušavanje.

U presudi suda stoji kako nije dokazano da su radovi na gradilištu uzrokovali oštećenja kuća u Kupskoj

Stanari Kupske izgubili su pravni spor protiv HEP-a i Tehnike. Kako prenosi RTL , u presudi nije dokazano da su radovi na gradilištu uzrokovali oštećenja kuća. Uz to, stanari uništenih domova koji su mjesecima živjeli u hostelu, morat će platiti 5 tisuća kuna sudskih troškova….

Jutarnji list

THNK je vjerojatno imala neke rezervacije radi mogućeg plaćanja odštete za Kupsku? bit će zanimljivo vidjeti sljedeće izvješće! [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


THNK je vjerojatno imala neke rezervacije radi mogućeg plaćanja odštete za Kupsku? bit će zanimljivo vidjeti sljedeće izvješće! [thumbsup]

Ako ih je imala, imat će i dalje. Presuda je nepravomoćna. a odvjetnica stanara najavljuje žalbu.

Imam i ja dionice Tehnike, ali bilo kakvo likovanje nad ovom smiješnom presudom je perverzno. Presuda pada, pa makar na vrhovnom sudu, a Tehnika će biti kažnjena. Samo mi nije jasno kako se taj vrli sudac može pogledati u ogledalo i zašto ne postoji strogi zakon koji bi kažnjavao ovakvo izrugivanje pravde i pravosuđa.


Imam i ja dionice Tehnike, ali bilo kakvo likovanje nad ovom smiješnom presudom je perverzno. Presuda pada, pa makar na vrhovnom sudu, a Tehnika će biti kažnjena. Samo mi nije jasno kako se taj vrli sudac može pogledati u ogledalo i zašto ne postoji strogi zakon koji bi kažnjavao ovakvo izrugivanje pravde i pravosuđa.

Ako ništa drugo onda je barem sramota za tvrtku kao Tehnika uništiti tuđu imovinu i onda reći što nas briga . Dionica ima još dosta lufta za pad .

Prije bi se reklo da je elementarna nepogoda. Otkuda tolika voda ispod susjednih kuća, kao da protiče neka ponornica. Zanimljivo bi bilo da se utvrdi tko je ispitivao sastav terena prije početka radova. To sve treba napraviti prije nego izvođač počne gradnju.



Imam i ja dionice Tehnike, ali bilo kakvo likovanje nad ovom smiješnom presudom je perverzno. Presuda pada, pa makar na vrhovnom sudu, a Tehnika će biti kažnjena. Samo mi nije jasno kako se taj vrli sudac može pogledati u ogledalo i zašto ne postoji strogi zakon koji bi kažnjavao ovakvo izrugivanje pravde i pravosuđa.

Ako ništa drugo onda je barem sramota za tvrtku kao Tehnika uništiti tuđu imovinu i onda reći što nas briga . Dionica ima još dosta lufta za pad .
[/quote]
Ma koja sramota kolega da Tehnika zna što je sramota već bi oštećenima isplatila naknadu ovako pojeo vuk magare ako im ne uspije žalba .

New Report

Close