THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



trend je takav i činjenica je da danas ne mogu kupiti po 1250 !

možeš trenutno po 1210 kn… ako misliš dokupljivati… ja hoću, ako opet sklizne ispod 1200…
[/quote]
Normalno da će biti jeftinije čemu žurba novih poslova nema možemo jedino niže .



sorry, sistemašice, gledao bid… [embarass]

IWC, sve ok… [smiley]
ali budi oprezan, ne bih se kladila da će više ispod 1200… [cool]
[/quote]

ako ode ispod, ja ću u dokup…


Normalno da će biti jeftinije čemu žurba novih poslova nema možemo jedino niže .

ne pričaj gluposti šefe, THNK je rijetki građevinac koji svakih mjesec-dva pošalje obavijest o novom poslu na ZSE! da su svi ostali kao THNK, davno bismo izašli iz krize… a tko želi van-to bar nije problem, jaka kupnja čeka cijeli dan na +1200 kn

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Jedino što je primjetno na Tehnici je da je kupac bacio lovu uzalud pokušao dizanje do 1.300,00 i za malo da nije uspio . No onda je prodaja sve pokosila nazad i efekt ravan nuli . Sad pošto ulazimo u blagdan Uskrsa i skraćeni naredni radni tjedan cijena Tehnike će dodatno kliznuti nizbrdo .


Jedino što je primjetno na Tehnici je da je kupac bacio lovu uzalud pokušao dizanje do 1.300,00 i za malo da nije uspio . No onda je prodaja sve pokosila nazad i efekt ravan nuli . Sad pošto ulazimo u blagdan Uskrsa i skraćeni naredni radni tjedan cijena Tehnike će dodatno kliznuti nizbrdo .

Pa prodaj šefe, imaš 50 komada na kupnji na 1250 kn [yawn]



Jedino što je primjetno na Tehnici je da je kupac bacio lovu uzalud pokušao dizanje do 1.300,00 i za malo da nije uspio . No onda je prodaja sve pokosila nazad i efekt ravan nuli . Sad pošto ulazimo u blagdan Uskrsa i skraćeni naredni radni tjedan cijena Tehnike će dodatno kliznuti nizbrdo .

Ovo je vrhunski bezobrazluk prozivate svakog tko piše objektivno o padu Tehnike šefom , tako je isto mogu tvrditi da je iurris , voley , system42 i hrpu ostalih zimzelenovo maslo što i jeste pa do kad više ponavljanje laži od jednog forumaša . Treba ograničiti pisanje na dionice a ne na neprekidnu svađu između dioničara u čemu je ovaj pojedinac postao stručnjak . Sam se svadi sa sobom , vodi debate , pa se onda sam hvali i tako ukrug s nicka na nick . I nitko ti ništa ne spočitava zato i ti prekini s dječijim prozivkama drugih mali Ivice . Tipa " učiteljice Joža prepisuje od Bare , Marko šapće Juraju itd " totalno balavo i neprimjereno tvojim godinama .
Pa prodaj šefe, imaš 50 komada na kupnji na 1250 kn [yawn]
[/quote]


Ovo je vrhunski bezobrazluk prozivate svakog tko piše objektivno o padu Tehnike šefom , tako je isto mogu tvrditi da je iurris , voley , system42 i hrpu ostalih zimzelenovo maslo što i jeste pa do kad više ponavljanje laži od jednog forumaša . Treba ograničiti pisanje na dionice a ne na neprekidnu svađu između dioničara u čemu je ovaj pojedinac postao stručnjak . Sam se svadi sa sobom , vodi debate , pa se onda sam hvali i tako ukrug s nicka na nick . I nitko ti ništa ne spočitava zato i ti prekini s dječijim prozivkama drugih mali Ivice . Tipa " učiteljice Joža prepisuje od Bare , Marko šapće Juraju itd " totalno balavo i neprimjereno tvojim godinama .

to što THNK ne pada po tvojim željama ispod 1200 kn nije razlog za ovakve ispade šefe, čuvaj živce (trebat će ti kad uskoro dođu objave o novim poslovima) [thumbsup]

fazana,
pomenuta sam u tvom postu ali ne znam zašto… ne vrijeđam druge forumaše i pokušavam biti objektivna koliko god to mogu, bez drukanja gore ili dole.
Ali isto tako, ne mogu pisati negativno o dionici (THNK) koju imam, koju i danas pokušavam kupiti i u koju vjerujem.

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Još jedan novi nick u opticaju. Pa gdje je više kraj tom nesretnom šefu ?! [shocked]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

u ovom trenutku mozda jedini gradjevinar koji ima glavu i rep

u petak je sastanak nadzornog odbora na kojem se odlučuje o rasporedu dobiti. jel bi mogla kakva simbolička dividenda? ne bih imao ništa protiv da nam isplate kakvih 20-30kn po dionici

Danas ozbiljan promet na Tehnici već 74 komada znači netko si iskrcava i ova cijena mu odgovara .

New Report

Close