THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrlo zanimljiv i naivan pokušaj dizanja dionice Tehnike s jednom dionicom u ovom teškom vremenu po građevinare neće baš ništa pomoći . Dionica će nastaviti lagano klizanje nizbrdo do prvih vijesti koje moraju biti odlične da bi zaustavile sadašnji pad .

A što da ti kažem na to… vidim da si zainteresiran za THNK jer da nisi ne bi bio ovdje… pa ti čekaj dno… prati klizanje… samo pazi da se ne poklizneš i padneš (na uzbrdici) !
Večina zna moj stav, i kako miami kaže ovdje je ostala vrlo dobra ekipa, a i ti hrvojeVELI ćeš nam se priključiti vrlo brzo, samo to još ne znaš… [rolleyes]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Vrlo zanimljiv i naivan pokušaj dizanja dionice Tehnike s jednom dionicom u ovom teškom vremenu po građevinare neće baš ništa pomoći . Dionica će nastaviti lagano klizanje nizbrdo do prvih vijesti koje moraju biti odlične da bi zaustavile sadašnji pad .

A što da ti kažem na to… vidim da si zainteresiran za THNK jer da nisi ne bi bio ovdje… pa ti čekaj dno… prati klizanje… samo pazi da se ne poklizneš i padneš (na uzbrdici) !
Večina zna moj stav, i kako miami kaže ovdje je ostala vrlo dobra ekipa, a i ti hrvojeVELI ćeš nam se priključiti vrlo brzo, samo to još ne znaš… [rolleyes]
[/quote]
Normalno da ću vam se pridružiti samo čekam da zaroni između 800 i 900 kuna i eto mene s vama .

Zanimljivo je ovo razilaženje dionica građevinara IGH – 2,17 % a Tehnika + 4,17 % na maloj količini sad je pitanje tko će biti jači ponuda ili potražnja .


Zanimljivo je ovo razilaženje dionica građevinara IGH – 2,17 % a Tehnika + 4,17 % na maloj količini sad je pitanje tko će biti jači ponuda ili potražnja .

IGH i THNK nemaju puno zajedničkih točaka, ako uopće imaju…
Na malom je prometu teško izvući bilo kakav zaključak, ali zaključka vjerojatno i nema;
trend je takav i činjenica je da danas ne mogu kupiti po 1250 !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Zanimljivo je ovo razilaženje dionica građevinara IGH – 2,17 % a Tehnika + 4,17 % na maloj količini sad je pitanje tko će biti jači ponuda ili potražnja .

Zašto nužno mora Tehnika padati ako pada i IGH?

Danas je prvo hrabro krenula u pozitivnu blokadu no onda je netko jači rekao ne i iz plusa prelazimo u minus . Uludo su bacili kune oni koji su pokušali dići a nisu imali dovoljno snage ( keša ) za taj potez .


trend je takav i činjenica je da danas ne mogu kupiti po 1250 !

možeš trenutno po 1210 kn… ako misliš dokupljivati… ja hoću, ako opet sklizne ispod 1200…

sorry, sistemašice, gledao bid… [embarass]


Danas je prvo hrabro krenula u pozitivnu blokadu no onda je netko jači rekao ne i iz plusa prelazimo u minus . Uludo su bacili kune oni koji su pokušali dići a nisu imali dovoljno snage ( keša ) za taj potez .

najbolje se ti kolega iskrcaj, imaš kupnje iznad 1200 kn kao u priči (i ja sam tu)…. [thumbsup]

Čiji je ovaj nalog što automatski preskače svakog tko se pokuša staviti prvi na kupnju?? Probao sam se par puta pomicati ispred njega, ali očito ga kompjutorski program odmah prepravi na 1 lipu više tako da je stalno na prvom mjestu! [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


sorry, sistemašice, gledao bid… [embarass]

IWC, sve ok… [smiley]
ali budi oprezan, ne bih se kladila da će više ispod 1200… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Čiji je ovaj nalog što automatski preskače svakog tko se pokuša staviti prvi na kupnju?? Probao sam se par puta pomicati ispred njega, ali očito ga kompjutorski program odmah prepravi na 1 lipu više tako da je stalno na prvom mjestu! [angry]

takav nalog (doduše s manjim brojem dionica) se pojavljivao u drugoj polovici studenog i na početku prosinca. smatram ga vjesnikom proljeća jer je dionica rasla nakon toga 60-80%. imaš na temi tehnička analiza od 15.4. moj post sa slikom, i što se dogodilo nakon toga.

New Report

Close