THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bitno je da mi koju ju imamo znamo da je odlična dionica i drukeri znaju samo što bi oni jeftino dokupili.

nema veze kakva je koja dionica kad krene globalni pad tržišta + demonstracije, onda svi žele samo keš. u tom kontekstu slijedi jači pad THNK na oko 1000 kn
[/quote]
THNK je globalno pala davnih dana i nikakve demonstracije je ne mogu spustiti na 1000 kn… [yawn]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




Bitno je da mi koju ju imamo znamo da je odlična dionica i drukeri znaju samo što bi oni jeftino dokupili.

Tehnika je podcijenjena i pred njom je rast a povremene korekcije su pravim ulagačima nebitne .
nema veze kakva je koja dionica kad krene globalni pad tržišta + demonstracije, onda svi žele samo keš. u tom kontekstu slijedi jači pad THNK na oko 1000 kn
[/quote]
THNK je globalno pala davnih dana i nikakve demonstracije je ne mogu spustiti na 1000 kn… [yawn]
[/quote]

ovdje se globalno šapuće od uha do uha… i shodno tome skida sa aska… hm, rekla sam ja da će biti zanimljivo… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

M kakve demonstracije …a ovo su vjeovatno prve demonstracije koje za demonstrante nemaju alternativu, ljudi se bune a da pri tom nisu nikom drugom priklonjeni..
Na svu sreću Tehnika "gigant" je uvijek bila sama svoja !

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

kolege kupci, danas ćete morati ponuditi puno više od 1300 kn ako mislite navesti nekog kratkoročnog na prodaju… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Kupnja na Tehnici jaka a prodaja slaba znači samo jedno idemo u visine .

zar sam je jedina tehničarka na ovom forumu… ? [lol]
( …uskoro će ovdje biti gužva [cool] )

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

što manje tehničara to bolje (u ovom trenutku)


THNK je globalno pala davnih dana i nikakve demonstracije je ne mogu spustiti na 1000 kn… [yawn]

Prije bi rekao da neće biti sile uskoro koja će ju dići iznad 1000 kn, ali sve u svoje vrijeme….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



THNK je globalno pala davnih dana i nikakve demonstracije je ne mogu spustiti na 1000 kn… [yawn]

Prije bi rekao da neće biti sile uskoro koja će ju dići iznad 1000 kn, ali sve u svoje vrijeme….
[/quote]
vidim da ti negativno pišeš i za ostale građevinare… mislim da to nije slučajno… sumnjaš u trenutne razine, u oporavak, u izlazak iz ovih teških vremena ili ih jednostavno ne voliš !?
iskreno očekivati da THNK bude ispod 1000 kn isto je očekivanju kompletnog urušavanja HR privrede… bez obzira na sve teškoće to se ipak neće dogoditi… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

hvala na ovim krasnim jedinicama…
pretpostavljam da mi je daju oni koji bi THNK željeli kupiti po bidu, a to im baš ne ide od ruke… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


ovdje se globalno šapuće od uha do uha… i shodno tome skida sa aska…

ovo sam rekla prije tjedan dana…
priznat ćete da je globalna situacija danas povoljnija nego je to bila prije tjedan dana… uzmite u obzir potez HNBa, sjeverna Afrika koji polako prestaje biti udarna vijest, pad i stabilizacija cijena energenata… sve ovo možda nema direktne veze s ovom dionicom ali globalno i te kako ima…
Stoga, ponavljam i danas, THNK treba čekati na višim razinama i uvijek gledati ask koji u trenutku može nestati… ali o tome drugi puta…
naravno da ovo nema direktne veze s ovom dionicom ali [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close