THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E kolege, do kada je produžen rok fondovima da se moraju iskrcati iz ove dionice. Koliko se sjećam prije koji mjesec dobili su naknadni rok od 6 mjeseci…zbog trž. kapitalizacije. Osim ako je sada s porastom cijene ta obveza otpala…eto to ne znam jer nisam računao, pa ako netko zna cijenio bih info…..

mislim da je odluka bila negdje u 9 mj.2010g
Produžetak roka na 6mj to je znaci SAD oko 02 mj

[/quote]
Polušavam sada naći na ZSE pod objave ali nema…u NN je, ali mi se ne da tražiti…budem sutra. I ja mislim da je bilo tako nekako….samo dajte bacite izračun tržišne kapitalizacije ako vam nije problem..i to na današnji dan. Ja nekak nisam sada dobar s brojevima jer pijem led i Jack [lol] Jer ako nisu probili limiti tada će morati rasprodavati…sjetite se ADPL po 37 kunića u ljeto 2009…hebiga ja se kupao i prošo voz [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

265244000 mil…ispada da moraju prodavati…osim ako ju ne dignu, U ŠTO NE VJERUJEM! Znači rasprodaja svima pa onda idemo gore…neloše [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


265244000 mil…ispada da moraju prodavati…osim ako ju ne dignu, U ŠTO NE VJERUJEM! Znači rasprodaja svima pa onda idemo gore…neloše [thumbsup]

kolega, kladite se na krivu kartu. Neće tu biti nikakve rasprodaje.
OMF-ovi ovdje imaju vrlo malo, a to što imaju jednostavno će ako treba prebaciti na svoje OIF-ove.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



265244000 mil…ispada da moraju prodavati…osim ako ju ne dignu, U ŠTO NE VJERUJEM! Znači rasprodaja svima pa onda idemo gore…neloše [thumbsup]

kolega, kladite se na krivu kartu. Neće tu biti nikakve rasprodaje.
OMF-ovi ovdje imaju vrlo malo, a to što imaju jednostavno će ako treba prebaciti na svoje OIF-ove.
[/quote]
sve 5 kolega, zato sam i postavi pitanje…i hvala na pomoći [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Baš tako, o rasprodaji nema ni govora i bit će je teško kupiti po trenutnoj cijeni, jako teško…
skupljala sam ovih dana po 1400 ali upalo samo par komada… [undecid]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

kako sam i rekla:
Vaš link

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

bravo kolegice :
Bar-Boljare: Kinezi objavljuju ponudu, Konstruktor vjerojatno ulazi u projekt

Predstavnici splitskog Konstruktora u stalnoj su komunikaciji sa kineskom tvrtkom Poly Group Technologies koja će se najvjerojatnije kandidirati za izgradnju crnogorske autoceste od Bara do granice sa Srbijom, izjavio je hrvatski veleposlanik u Podgorici Petar Turčinović, dok je njegov kineski kolega Zhi Zhaolin istodobno izrazio optimizam da će se ta kompanije iz Kine uskoro dogovoriti s crnogorskom vladom o gradnji autoceste.

Vaš link

Cg je dobar razlog da SAD povećaju dionicu na 2.500 kn.
Mislim da su ovo čekali.Vidjecemo u ponedjeljak koji im je bio plan i zašto je
dionica mirovala na1400 kn ovih dana.
Ja mislim da se samo čekala neka spekulativna vijest da imaju neku podlogu da je dignu.

Bas me zanima jesam li u pravu;-)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zašto stalno izvlačite taj posao u CG na ovoj temi?
To sa Tehnikom nema direktne veze. Onaj kozorcij što je bio se raspao i tehnika se povukla iz toga.
Ima veze sa Tehnikom samo utoliko što bi to pomoglo građevinskom sektoru općenito da zaposli višak svojih kapaciteta (konstruktor, IGH).

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Zašto stalno izvlačite taj posao u CG na ovoj temi?
To sa Tehnikom nema direktne veze. Onaj kozorcij što je bio se raspao i tehnika se povukla iz toga.
Ima veze sa Tehnikom samo utoliko što bi to pomoglo građevinskom sektoru općenito da zaposli višak svojih kapaciteta (konstruktor, IGH).


K-PAX, postavili ste pitanje i odmah ispod dali i odgovor ! S Tehnikom to samo naizgled nema veze, konzorcij ne postoji ali i što je to bio konzorcij!? Pojednostavljeno, dogovor nekoliko tvrtki o zajedničkom nastupanju na tržištu (natječajima). Moguće je vjerovati da će se, ovisno o obimu i terminima posla, dogovoriti o nekakvom novom ‘aranžmanu’ ili ‘konzorciju’ ili kako se to već nazvalo…
Osim viška kapaciteta, tu je i logistika a budite sigurni da će se povući i dio mehanizacije.

Kako komentirate današnje veliko iskrcavanje ? [angry]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Kako komentirate današnje veliko iskrcavanje ? [angry]

261 dionica vam je veliko iskrcavanje!?
Pravite nas budalama ili vama na gledalici pise nesto drukcije?
Stvarno vise nemate ideja…

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close