THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mirovinci moraju prodati Tehniku??

Koliko bi morali dici cijenu dionice?
Hanfa je opet produzila rok…zadnji je bio listopad prosle godine,a ovaj je mislim ovih dana.
Dali ima tko nesto pametno da predlozi kako bi se situacija moga odvijati jer se rok bilizi(ostalo je samo nekoliko dana)

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nikog na ovoj temi,a vidjet cete kad pocme rast sto dolaze drukeri i drukaju na pad vrijednosti dionice [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Mirovinci moraju prodati Tehniku??

Koliko bi morali dici cijenu dionice?
Hanfa je opet produzila rok…zadnji je bio listopad prosle godine,a ovaj je mislim ovih dana.
Dali ima tko nesto pametno da predlozi kako bi se situacija moga odvijati jer se rok bilizi(ostalo je samo nekoliko dana)

lp


Ako će fondovi morati izlazit iz Tehnike sigurno će ju dići iznad 3.000 kuna danas solidnih + 4 % .

Petak a thnk se održala 1500 !? Hm, s nestrpljenjem čekam slijedeći tjedan. [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Petak a thnk se održala 1500 !? Hm, s nestrpljenjem čekam slijedeći tjedan. [cool]

Da idući tjedan očekuje nas veliki rast ; )

Zašto svi cekate slijedeci tjedan?
Volio bi to da podjelite s nama:-)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

KOlika bi cijena dionice THNK trebala biti- da je fondovi ne bi morali prodavati ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


KOlika bi cijena dionice THNK trebala biti- da je fondovi ne bi morali prodavati ?


Preko 3.000 kuna pa će ju na toliko i dići i priča završena a svi zadovoljni .

Tak bi mogli sa svima- da se stvar konačno završi i krene normalno dalje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ako vas brine dnevno kretanje cijene… ne zamarajte se time… thnk je kao zapeta puška… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

E kolege, do kada je produžen rok fondovima da se moraju iskrcati iz ove dionice. Koliko se sjećam prije koji mjesec dobili su naknadni rok od 6 mjeseci…zbog trž. kapitalizacije. Osim ako je sada s porastom cijene ta obveza otpala…eto to ne znam jer nisam računao, pa ako netko zna cijenio bih info…..

Mean people suck and nice people swallow!


E kolege, do kada je produžen rok fondovima da se moraju iskrcati iz ove dionice. Koliko se sjećam prije koji mjesec dobili su naknadni rok od 6 mjeseci…zbog trž. kapitalizacije. Osim ako je sada s porastom cijene ta obveza otpala…eto to ne znam jer nisam računao, pa ako netko zna cijenio bih info…..

mislim da je odluka bila negdje u 9 mj.2010g
Produžetak roka na 6mj to je znaci SAD oko 02 mj

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close