THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je to Tehnika ovih dana dijelila neke dionice iz trezora managerima i radnicima?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Zna se s kim Horvatinčić surađuje……………..ako odobiju ovaj posao ode Tehnika u nebo

http://www.jutarnji.hr/tomo-horvatincic-na-krku-gradi-turisticki-kompleks-vrijedan-milijardu-i-pol-eura/923736/

Nebih se uopće složio s tim. Dolazak kapitala nitko ne odbija…

tamo se neće graditi nšta još najmanje 2 godine, tako je izjavio župan Komadina jučer na večer u dnevniku, a izrazio je i nedvosmislenu skepsu prema Horvatinčiću i HOTO grupi kao ulagačima u taj projekt zbog lošeg imidža
[/quote]

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Da li je to Tehnika ovih dana dijelila neke dionice iz trezora managerima i radnicima?

Za sada samo priča, još NE!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Da li je to Tehnika ovih dana dijelila neke dionice iz trezora managerima i radnicima?

Za sada samo priča, još NE!
[/quote]
Na SKDD je već preknjiženo.
Trezor 1282 kom u minus. FF 190 kom u plusu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Izvješće u granicama očekivanja.
4.kvartal blagi plus. Ukupno 2010.godina 10 milijuna kn dobiti.
U uvjetima ovakve krize i pada Sektora treba čestitati na rezultatu!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ima kakavih komentara na FI?

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Izvješće u ovim uvjetima rada – P R E D O B R O !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Izvješće u granicama očekivanja.
4.kvartal blagi plus. Ukupno 2010.godina 10 milijuna kn dobiti.
U uvjetima ovakve krize i pada Sektora treba čestitati na rezultatu!

dodatno, čak je bolje nego sam očekivala za 3. kvartal jedne od najtežih godina kako za thnk tako i za sve građevinare…
ali, više od brojki raduje činjenica što nam 2011. nosi daleko bolje uvjete poslovanja (i poslove naravno)…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Izvješće u ovim uvjetima rada – P R E D O B R O !!!

Znači možemo preko 2.000 kuna lagano ?

Lagano + 3 % eto zašto volim Tehniku .

THNK se u ovom nepovoljnom tjednu drži stabilno, što je dokaz dobrih temelja za vrlo skori odmak od 1500… s prvom potvrdom poslova koji su tobože bili zaustavljeni (odbijeni)… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Dali netko zna sto o fondovima kad je zadnji dan?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close