THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je došlo vrijeme da i građevina odrađuje svoje. Eno igh se stabilizirao iznad 2300 i ide još više gore. Tako će i thnk i svi građevinari.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Shebo nas onaj sa preko 100 kom na 1600. Da nije njega potegli bi preko 1800. Nek ukinu te blokade više!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Opet kamikaze na asku [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Shebo nas onaj sa preko 100 kom na 1600. Da nije njega potegli bi preko 1800. Nek ukinu te blokade više!

Da, IGH trenutno +17 %, Tehnika uvijek malo kasni, ali ne previše [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Htio sam napraviti analizu Tehnike, ali ne razumijem zašto nema financijskih izvještaja na Fininoj stranici, zašto se ne mogu otvoriti izvještaji na službenim web stranicama? Znam da ima na zse, ali svejedno mi je čudno.
Naime, očigledno je da se na globalnom planu sprema i već se događa gospodarski rast. Povijest je pokazala da građevinske firme u takvim uvjetima rastu brže od drugih poduzeća u drugim industrijama, beta veća od jedan i te spike. Ofrlja analiza mi je pokazala da je Tehnika nekako najmanje rizična, zbog manjeg zaduženja, adekvatnije snage zarađivanja i td.
Evo samo tri pitanja za one koji duže prate dionicu:
Tko su im najveći kupci?
Tko su im glavni konkurenti kod nas i u inozemstvu (ako išta posluju vani)
Zna li netko nešto o planovima za budućnost?

Prema moje dionice, firma se prodaje ispod vrijednost novčanih sredstava. Uvijek me zanimaju takve prilike, ako opstanak nije opasno ugrožen.

Novci nisu problem. Novaca nema.


Htio sam napraviti analizu Tehnike, ali ne razumijem zašto nema financijskih izvještaja na Fininoj stranici, zašto se ne mogu otvoriti izvještaji na službenim web stranicama? Znam da ima na zse, ali svejedno mi je čudno.
Naime, očigledno je da se na globalnom planu sprema i već se događa gospodarski rast. Povijest je pokazala da građevinske firme u takvim uvjetima rastu brže od drugih poduzeća u drugim industrijama, beta veća od jedan i te spike. Ofrlja analiza mi je pokazala da je Tehnika nekako najmanje rizična, zbog manjeg zaduženja, adekvatnije snage zarađivanja i td.
Evo samo tri pitanja za one koji duže prate dionicu:
Tko su im najveći kupci?
Tko su im glavni konkurenti kod nas i u inozemstvu (ako išta posluju vani)
Zna li netko nešto o planovima za budućnost?

Prema moje dionice, firma se prodaje ispod vrijednost novčanih sredstava. Uvijek me zanimaju takve prilike, ako opstanak nije opasno ugrožen.


Dionica neraste samo od sebe ili pada.
Ako raste IGh raste i ona.Ako mislis kupiti dionicu građevine kupi IGH jer bez igh THNK ti nista neznaci.
Nazalost je tako. [cry]

P.S. Imam i THNK i IGH

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Da li se zna kad bi moglo izvješće?

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Janaf-trazi-izvodace-za-milijardu-kuna-vrijedne-radove

Bit će posla za građevinare….najviše su pali, ali će se zato i najviše odbit.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Čestitke prodavaču zadnjih 10 kom. Za sada je spržio 500kn.

neće uvijek biti ovako.


Čestitke prodavaču zadnjih 10 kom. Za sada je spržio 500kn.

Sutra tehnika probija 1500kn

Fini rast dionica Tehnike naivci koji prodaju će ostati na duže vrijeme van igre .

Što to bi s tehnikom???

Procurile informacije o vrlo dobrom izvješću ili možda novim posovima [rolleyes]

New Report

Close