THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Većina keša od prodaje INE sljeva se u podcijenjene građevinare što je bilo i realno za očekivati . No mislim da Tehnika može još uvijek puno bolje i pravi rast na njoj tek očekujem .


Većina keša od prodaje INE sljeva se u podcijenjene građevinare što je bilo i realno za očekivati . No mislim da Tehnika može još uvijek puno bolje i pravi rast na njoj tek očekujem .

Da, Tehnika je trenutno najbolji građevinar, što se vidi i po asku kojeg nema.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ovdje tko lupi i po bidu ide u blokadu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/deutsche-welle-bar-boljare-pada-u-narucje-kineza%3f,100901.html



Većina keša od prodaje INE sljeva se u podcijenjene građevinare što je bilo i realno za očekivati . No mislim da Tehnika može još uvijek puno bolje i pravi rast na njoj tek očekujem .

Da, Tehnika je trenutno najbolji građevinar, što se vidi i po asku kojeg nema.
[/quote]
… a i daleko stabilnija nego neki drugi (IGH npr.)
Čak i oni koji ne prate grafikone osjećaju da se ovdje događa preokret, INa je samo jedna sretna okolnost po tržište kapitala i euforija neće trajati dugo, ali fundamenti i podcijenjenost su ono što Tehnici garantira daljnji rast…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Tehnika + 1,69 % nadam se da je to tek početak dugoročnog rasta .


Tehnika + 1,69 % nadam se da je to tek početak dugoročnog rasta .

Ovde neko veći lagano skuplja i izbacuje nestrpljive.

bit će bolje................

Tehnika + 2,69 % možda sakupimo hrabrosti pa natjeramo Tehniku u blokadu .

Što nam se danas događa na Tehnici veliki su zamutili vodu i love male ribice na prepad ne prodajte .

Sad stvarno prodaju samo teški naivci ako ste izdržali do sada izdržite još malo .

ja prošli tjedan uzeo THNK, mogla bi to biti dobra prica, a i vidim, da netko ne daje ispod 1100 više… [thumbsup]

Drži to bar 6 mjeseci, bez trejdanja, 50% ne gine.

New Report

Close