THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom da je zadnja 3 mjeseca dionica u kanalu 985-1050kn možemo smatrati da je dovoljna stabilna. A opet nikad se ne zna.

26.11.2010 - Dan D

S obzirom na trenutnu situaciju u ovoj žabokrečini od burze, s obzirom na nesposobnost bezmudanovića na vlasti i pokraj nje i s obzirom šta rade IGH, INGR, HDEL VDKT,
ovo je mrak dionica. [thumbsup]

Prije cca 1 god sam na ovoj dionici pisao da je cijena od 2200 kn idealna prilika da pobjegnu svi oni koji nisu prije uspjeli..
Od tada pa do danas svakodnevno me napadaju oni koji i dalje vjeruju u oporavak tehnike…

E pa vjerovatelji dragi, eto vama tehnike na novom dnu…

Lp

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Delux, kakva je situacija s fondovima- to znači da je počela podaja sukladna Zakonu o ulaganja
OMF-a …? Ništa se tu nije promijenilo?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Prije cca 1 god sam na ovoj dionici pisao da je cijena od 2200 kn idealna prilika da pobjegnu svi oni koji nisu prije uspjeli..
Od tada pa do danas svakodnevno me napadaju oni koji i dalje vjeruju u oporavak tehnike…

E pa vjerovatelji dragi, eto vama tehnike na novom dnu…

Lp


Dobro, bio si u očito u pravu, ali onaj tko je gradio portfelj po sektorima najbolje je prošao kod građevinara ako je izabrao Tehniku.

isto tako- ..pad na malom prometu….to nije ništ!…..ne paničarite bez veze..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


isto tako- ..pad na malom prometu….to nije ništ!…..ne paničarite bez veze..

tako je, paničarit ćemo s vezom kad ode ispod 900 kn….

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


isto tako- ..pad na malom prometu….to nije ništ!…..ne paničarite bez veze..

Pa kolega…fulao si ceo fudbal!!!

Pad na malim količinama i je PROBLEMATIČAN, A NA VELIKIM SAMO KRATKOROČNO.
Logika, danas proda stipe 5% niže, sutr Jure 2% niže, onda mate, 3%, niže..
Pa valjda bolje da se svi iskrcaju jedan dan?
[lol]


isto tako- ..pad na malom prometu….to nije ništ!…..ne paničarite bez veze..

rijec strucnjaka…a vec je pala cjena 50% malo po malo na nikakvom prometu [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa , kog vraga stalno prodajete????? Počnite kupovati 2-3-5- komada ….
Nek padne , k vragu s takvim investitorima u Hrvatskoj! Pa ne možete trejdati s svim- šta bi Vi htjeli!!!

Nema podrške- pa NEMA ! Shvatite to!….

Pad na velikim količina – nije problematičan dugoročno ? Pa poslije svakog IMALOG rasta cijena-
SRUŠILI STE CIJENU ISPOD zadnje podrške- A ZAŠTO ???
Pa, zato jer je to jedini način da se ZARADI – i ta razlika u cijeni je 50 % od prije par mjeseci !
Sve ste isisali – A NISTE IMALI NOVACA DA JE PODIGNETE IZNAD ZADNJE CIJENE !!!
Niti toliko novaca niste imali – da je samo podignete iznad zadnje najviše cijene !
Kratite je – I TO ZA BUREKE !

Pa , pogledäjte koliko treba kupiti dionica da je digneš natrag na 2200,00 kn !
Ja ću Vam je dizati ! Ma , frišku figgu…
Prošli put sam je digla na 1800,00 – i onda je DELUX – sve syebao prodajom ispod 1000,00 …
Ma dižiti si ju sami !
Meni ne smeta cijena…ja imam vremena.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Delux, opet si došao podcjenjivati druge …..Ako si lijepo prodao ovu dionicu i preporučio drugima
da prodaju na 2200,00…..onda …šta sad tu pametuješ ?

Meni je generalno bitno što će veliki investitpri sa ovom dionicom…..i NIŠTA MI DRUGO NIJE BITNO !

Vi ste ostali presitne ribice – da bi odlučivali o smjeru dionica !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Delux, opet si došao podcjenjivati druge …..Ako si lijepo prodao ovu dionicu i preporučio drugima
da prodaju na 2200,00…..onda …šta sad tu pametuješ ?

Meni je generalno bitno što će veliki investitpri sa ovom dionicom…..i NIŠTA MI DRUGO NIJE BITNO !

Vi ste ostali presitne ribice – da bi odlučivali o smjeru dionica !


Kolegice miami

O smjeru dionice ce odluciti njeno poslovanje, perspektiva tvrtke i odnos prema investitorima…
A vi i dalje nastavite vjerovat u price o vilenjacima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close