THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Najlakše je da to netko napravi za njih, da digne vrijednost do 350 milijuna Kn, to je već viđena shema!

Najnormalnije je da će mirovinci podići Tehniku prije prodaje , to je bar svima jasno.
[/quote]

ma daaaa, puna je burza budala kojima pare ispadaju iz džepa i koje će dizati cijenu THNK na burzi da spase mirovince [lol] [bye]
pametni ulagači namjerno drže cijenu THNK ispod praga, a ubrzo će je dodatno srokati što bude bliže datum do kad mirovinci moraju rasprodati THNK, a onda će od njih fino preuzeti dionice na 500-600 kn, to je bar svima jasno [thumbsup]
[/quote]

ako je svima jasno da thnk ide na 500-600 kn, zašto onda svi ne prodaju sad na 1.000 pa pričekaju da kupe u pol cijene? evo bila ponuda od 95 kom na 1.005, sad je, gle čuda, letvica na 1.011
[/quote]

E pa ovima nije jasno [bye] [bye]
Al postat će im jasnije kada bude prekasnije… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

samo da nebi bilo "tresla se brda rodio se miš" a vi na brzinu prodali.

Ja jednostavno ne mogu vjerovati KAKVE GLUPOSTI RADI HANFA !

Umjesto da nekom politikom zaštiti društva na ZSE – ona ih ubije totalno.! Pa zar je TEŽE
– sunce im njihovo – IZMIJENITI ODLUKU za 50 MIL na niže- nego ubiti ih sve po redu na burzi-
a onda se derati- kako čine sve što mogu za ZSE – i ulagače.

Pa da li je više neko normalan u ovoj HANFi i državi – kad takve gluposti i stupidnosti NAREĐUJE-
U TRENUCIMA najveće krize ne samo građevinarstva- već i samog zapošljavanja , trgovine
u građevini i svega što prati građevinu !
Ja ovo – jednostavno ne mogu vjerovati – da se jednom ATGR tako pogoduje na burzi- običnom
trgovcu- preprodavaču koji jedva da pokreće bilo kakvu statistiku razvoja ili zapošljavanja-
a da se ELEMENTARNE DJELATNOSTI u svakoj državi – ubijaju ovakvim NERAZUMNIM
Odlukama upravo DRŽAVE u kojoj rade- plaćaju poreze, zapošljavaju ……
Ma , SRAMOTA….
Nemam puno dionica Tehnike- ali, svaku mi je žao prodati!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

koliki je minus po dionici?

Da sam sad na mjestu Tehnike – ma, tko hebe fondove. Nek se Uprava potrudi oko dionice-
angažiraju neka solidna sredstva za održanje cijene plus-minus- i tko hebe ovakvu Hanfu!!!

Nikakva općenarodna KORIST OD FONDOVA…. nek rade što hoće.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljubica, koliko si imala iz biologije?
Lešinari jedu, kao što im samo ime kaže, lešine.
Dakle, mrtve životinje koje su uginule ili su ubijene od strane drugih.
Kakve veze onda lešinari imaju sa gladi i žeđi za krvlju? Lešinari ne love, ne ubijaju, ne jedu žive i polužive kolege iz životinjskog carstva.
Fuj krv. Nas samo meso zanima.

A bit će mesa ovdje, njam njam.


Ja jednostavno ne mogu vjerovati KAKVE GLUPOSTI RADI HANFA !

Umjesto da nekom politikom zaštiti društva na ZSE – ona ih ubije totalno.! Pa zar je TEŽE
– sunce im njihovo – IZMIJENITI ODLUKU za 50 MIL na niže- nego ubiti ih sve po redu na burzi-
a onda se derati- kako čine sve što mogu za ZSE – i ulagače.

Pa da li je više neko normalan u ovoj HANFi i državi – kad takve gluposti i stupidnosti NAREĐUJE-
U TRENUCIMA najveće krize ne samo građevinarstva- već i samog zapošljavanja , trgovine
u građevini i svega što prati građevinu !
Ja ovo – jednostavno ne mogu vjerovati – da se jednom ATGR tako pogoduje na burzi- običnom
trgovcu- preprodavaču koji jedva da pokreće bilo kakvu statistiku razvoja ili zapošljavanja-
a da se ELEMENTARNE DJELATNOSTI u svakoj državi – ubijaju ovakvim NERAZUMNIM
Odlukama upravo DRŽAVE u kojoj rade- plaćaju poreze, zapošljavaju ……
Ma , SRAMOTA….
Nemam puno dionica Tehnike- ali, svaku mi je žao prodati!


Kaj vi nemate neke prijateljice sa kojima bi, uz kafu, podijelili i frustracije????
Ovako moramo čitati šta bi bilo kad bi bilo…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Nemam dionice Tehnike, niti su mi u fokusu ali radi znatiželje ću pratiti kako će ovo završit.

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/hanfa-mirovincima-jos-sest-mjeseci-za-prodaju-dionica-tehnike,96126.html

Hanfa: Mirovincima još šest mjeseci za prodaju dionica Tehnike

ZAGREB – Hanfa je donijela odluku kojom tri obvezna mirovinska fonda (AZ, PBZ/CO, Raiffeisen) do travnja iduće godine moraju uskladiti.
http://www.hanfa.hr/uploads/52-10-10.pdf
http://www.hanfa.hr/uploads/52-10-11.pdf
http://www.hanfa.hr/uploads/52-10-12.pdf

U top 10 nisu, zadnji ima:
10. POPOVIĆ DAVORIN 2.547 1,34%

Dakle, 3 OMF mogu imati oko 7500 komada najviše a to je na cijeni od 1000 kn oko 7,5 mil.kn. Sada ili će to polako prodavati ili će treba dignuti cijenu na iznad 1800 kn!
Sada meni je logična prodaja dioničkim fondovima i malim ulagačima preko burze pogotovo jer nije to neka ogromna količina ni udio kojeg posjeduju.

P.S.uplati jedan OMF/mirovinac/ dioničkom fondu 20 mil.kn/kupi udjele/ te napomene da kupuje tehniku i možda se na ovaj način stvari i odvijaju, nisam upoznat.

Štednja je mudrost trošenja.

Vatreni, samo ti mirno kupuj- nedaj se smetati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

J


Vatreni, samo ti mirno kupuj- nedaj se smetati.

Još je prerano…nebu nikamo pobegla
[thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


J

Vatreni, samo ti mirno kupuj- nedaj se smetati.

Još je prerano…nebu nikamo pobegla
[thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Kao što rekoh… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Bit će tu svega još

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Konstruktor-ponovo-u-igri-za-crnogorsku-autocestu?homesrclink=carousel

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close