THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hoj tehničari
Što kaže tehnička
Kada ce ta vaša tehnika rasti?

Ti se javljaš samo kad je dva dana minusa. Di nestaneš kad raste pitam se.
Ako već pitaš kad će rasti, mislim nakon ovog kvartalnog i., makar će se lova vidit na idućem.


nakon što dotakne dno 🙂

delux, hoćeš reći naša Tehnika…!? rast će uskoro, pa ćeš onda moći nešto i prodati…
ali pošto si nedodirljiv ti ovo naravno nećeš pročitati…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



nakon što dotakne dno 🙂

delux, hoćeš reći naša Tehnika…!? rast će uskoro, pa ćeš onda moći nešto i prodati…
ali pošto si nedodirljiv ti ovo naravno nećeš pročitati…
[/quote]
Tako je vaša tehnika, ja nikada nebih kupio takvu tvrtku, osim zbog tehničkog odbijanca…
A mnogi su je kupovali po 2200 kn, neki se cak hvalili kako pijani kupuju…
Meni bi ok bilo kupiti po 500 i prodati sa 50 % zarade na fer cijeni…

Puno radije kupujem visokoprofitabilne tvrtke poput LEDA, ATGR, LKPC, ULPL, KODT

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Delux…prvo cijenu vrati tamo gdje je bila – na 1100,00……bio bi red.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moguć manji pad, al ne ispod 1000kn koji će se opet pokazati kao snažna potpora.
Stoga kupnja na 1000kn onima koji su iskrcavali na 1100kn (LOOOOL).

26.11.2010 - Dan D




nakon što dotakne dno 🙂

delux, hoćeš reći naša Tehnika…!? rast će uskoro, pa ćeš onda moći nešto i prodati…
ali pošto si nedodirljiv ti ovo naravno nećeš pročitati…
[/quote]
Tako je vaša tehnika, ja nikada nebih kupio takvu tvrtku, osim zbog tehničkog odbijanca…
A mnogi su je kupovali po 2200 kn, neki se cak hvalili kako pijani kupuju…
Meni bi ok bilo kupiti po 500 i prodati sa 50 % zarade na fer cijeni…

Puno radije kupujem visokoprofitabilne tvrtke poput LEDA, ATGR, LKPC, ULPL, KODT
[/quote]

da,da,bla,bla, … već znamo tu tvoju priču oko slado-leda ali meni, a niti nikome od nas tehničara, nije palo na pamet da omalovažavamo dionicu LEDA na njezinoj temi… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-aktor-nije-skupio-novac%2c-ide-se-na-novi-tender%3f,91736.html

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-aktor-nije-skupio-novac%2c-ide-se-na-novi-tender%3f,91736.html

evo, i jači imaju problema…

Bollinger se na THNK opasno suzio. Čini se da se sprema veliki pomak cijene.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!






nakon što dotakne dno 🙂

delux, hoćeš reći naša Tehnika…!? rast će uskoro, pa ćeš onda moći nešto i prodati…
ali pošto si nedodirljiv ti ovo naravno nećeš pročitati…
[/quote]
Tako je vaša tehnika, ja nikada nebih kupio takvu tvrtku, osim zbog tehničkog odbijanca…
A mnogi su je kupovali po 2200 kn, neki se cak hvalili kako pijani kupuju…
Meni bi ok bilo kupiti po 500 i prodati sa 50 % zarade na fer cijeni…

Puno radije kupujem visokoprofitabilne tvrtke poput LEDA, ATGR, LKPC, ULPL, KODT
[/quote]

da,da,bla,bla, … već znamo tu tvoju priču oko slado-leda ali meni, a niti nikome od nas tehničara, nije palo na pamet da omalovažavamo dionicu LEDA na njezinoj temi… !
[/quote]
A ti si tehničarka…uh zanimljivo
Naravno da ti ne pada na pamet kad je to brutalna DELUXE firma, sa brutalnim DELUXE vlasnikom i DLUXE ostalim dionicarima…ispala bi smješna
[/quote]

Kad smo već kod brutalnosti, prisjetimo se ne tako davnog brutalnog zaduživanja sa dva hipotekarna kredita kojima je DELUX vlasnik obnavljao svoj dvorac iz snova podno Sljemena brda, zbog čega se pored ostalih novopečenih DELUX instant-bogataša made in HR našao u fokusu interesa Hypo istrage. Cijela je priča i medijski popraćena pa se detalji mogu pročitati na nekom od web portala kao npr. na portalu mojzagreb.info:

Vaš link

Za informaciju zlonamjernicima, jedan od glavnih izvođača građevinskih radova na Kulmeru bila je tvrtka Tehnika d.d. iz Zagreba. [proud]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Pokušaj umjetnog dizanja cjene Tehnici neće proći. Do 16:00 sati kad se iskrca 100-tinjak dionica Tehnike ova prva kupnja bit će nepromišljena glupost.


Pokušaj umjetnog dizanja cjene Tehnici neće proći. Do 16:00 sati kad se iskrca 100-tinjak dionica Tehnike ova prva kupnja bit će nepromišljena glupost.

Ukrcavanje traje..kupac je napravio dobar posao…sve u zelenom….baš onak kako treba [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close