THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ovako mislim da je nekome nepristojno dati 1% na ocjenu porukejer si je čovik dao truda da podjeli jednu misao,nema to veze s menom nego govorim u ime svih,kao drugo šta ovaj šeta kao luda kokoš s 43 naloga na kupnju,jel to več ljetna temperatura udara ljudima na mozak pa se igraju skalinade gori doli po sto puta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


evo ovako mislim da je nekome nepristojno dati 1% na ocjenu porukejer si je čovik dao truda da podjeli jednu misao,nema to veze s menom nego govorim u ime svih,kao drugo šta ovaj šeta kao luda kokoš s 43 naloga na kupnju,jel to več ljetna temperatura udara ljudima na mozak pa se igraju skalinade gori doli po sto puta

He he…ja sam ga malo prošetao, jer drži automatski nalog, čim ideš kupiti on je lipu iznad [lol]
Pa u biti nije šetao ON nego ja [lol]
Pozdrav…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Ne znam opasne riječi su u igri…

Činjenica je da su sad sve dionice u banani.

THNK, IGH, ATPL… Osim HT-a (zbog dividende)

Ulaganje u dionice je dugoročno.

Ja (magarac) kupovao THNK po 3000 kn, IGH po 4300 kn, ATPL po 3300 kn

i kaj sad? Ništa čekat bolja vremena (za 2,3,4 ili više godina).

Jer dok ne prodate dionice niste na gubitku…

Dionice su za dugoročna ulaganja. I ja se vratio na tu činjenicu. I uvijek se sjetim svog frenda koji je okrenuo oko 800 % dok su neki uz izuzetnu sreću strejdali možda 50 %…Iako su to bila vremena do prije 2 god…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo



evo ovako mislim da je nekome nepristojno dati 1% na ocjenu porukejer si je čovik dao truda da podjeli jednu misao,nema to veze s menom nego govorim u ime svih,kao drugo šta ovaj šeta kao luda kokoš s 43 naloga na kupnju,jel to več ljetna temperatura udara ljudima na mozak pa se igraju skalinade gori doli po sto puta

He he…ja sam ga malo prošetao, jer drži automatski nalog, čim ideš kupiti on je lipu iznad [lol]
Pa u biti nije šetao ON nego ja [lol]
Pozdrav…
[/quote]
[smiley]Stvarno je smiješno bilo gledati ovo posljednjih dana s tim nalogom od 43-48-53 komada kako se muči s malcima koji bi samo 1 komad ili možda i ne bi ali ga šetaju… [lol]
Ne znam kako to netko sebi dozvoljava, ja uvijek puštam manju količinu da se odradi prije mog naloga jer ne određuje on cijenu nego ja.
Zanima me kako će biti idući tjedan, recimo sad je taj odustajao na razini od 1121-1122 kn a nitko veći se nije postavljao iznad.
Isto tako mi je zanimljiv i onaj sa 40 komada na 1130 kn – kome to može biti profitabilna prodaja?!
Kao da se namjerno koči oporavak/rast dionice. Kome to odgovara?
Kupcima, znam.
Jedva čekam vidjeti tko će prvi popustiti, nadam se prodaja pa idemo gore konačno.

¸nadaj se i dalje…


¸nadaj se i dalje…

Pa nadam se. Ti dobijaš na gubitku Tehnike? Znači da je nemaš nego si u cashu ali bi je imao.
U međuvremenu igre bez granica traju.
Ova dvojica s po 40 komada ne odustaju a svi ostali se boje…

Državni zavod za statistiku objavio je da su građevinski radovi u travnju bili manji za 17,2 posto u odnosu na isti lanjski mjesec, dok su u prva četiri mjeseca ove godine smanjeni za 18,1 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine, što ukazuje na nastavak slabljenja građevinske aktivnosti.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dobro je dok nam je ovaj s 40-50 komada stalno na obrani na 1080-1100 kn jer nas je spasio pada ispod 1000 kn…pitanje je samo dokle će tu ostati jer sumnjam da ima neograničena sredstva, a svaki dan ga solidno nakrcaju dok stoji na bidu [sad]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Dobro je dok nam je ovaj s 40-50 komada stalno na obrani na 1080-1100 kn jer nas je spasio pada ispod 1000 kn…pitanje je samo dokle će tu ostati jer sumnjam da ima neograničena sredstva, a svaki dan ga solidno nakrcaju dok stoji na bidu [sad]

Gismund?????
Jel ti to ozbiljno???
Možda si pogiješio, možda treba da budeš na INGR-i.
Ove danas sam ja kupio, pritisnuo njegov nalog u zadnji tren pa pokupovao ON..hehe
Kao da su mi to jedini novci, pa povukao nalogi p meni prodao famoznu kolićinu..
Poruka…i drugi puta čemo se igrati, a DELUXA- pitam:
Pa zar padovi nisu uračunati u pad od 12 500 kn do 1100???? [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

vidim da je kolega "šef" prestao drukati na pad ove dionice, što znači da se nakrcao i nada se odbijancu da se iskrca. to je za nas vrlo loša vijest jer je kolega poznat po krivim ulascima u dionice koje nakon njegova ulaska krenu u žestok pad. npr. kupio je LEDO na 6700 sad je pao na 5900, kupio je IGH na 2600, sad je na 2100.
strah me dokle ćemo sad roknuti kad je šef pegula među dioničarima THNK??? [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Da vidimo koliko forum ima utjecaja..
Prvi sam na kupnji opalite po bidu… [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Očito nema još čekam…idemo po bidu da kupim još malo penzije.. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close