THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Smirite se kolega minus75, ne ruši delux cijenu THNK ne burzi nego loša situacija hrvatske ekonomije koja se preslikala na burzu, pa analogijom spojenih posuda dovodi do pada cijene i ove dionice. Nije to ugodno gledati, ali trenutno nemamo neki izbor: ili prodati s minusom ili čekati par mjeseci i nadati se da će doći do oporavka TK

Mislim da je kolega minus75 htio reci da delux zapravo nema pojma sta pise.Frckavi je to na prekrasan nacin dokazao. [lol]
”Ali,ali…On je samo kopirao sa moje dionice” [lol] ,oprostite ,ali ne mogu se prestati smijati,kolega delux,kao sto ste rekli,ne zanima vas dionica,THNK ne vrijedi,dovidenja.Vaseg boravka na temi THNK se necemo rado sjecati.
A sto se tice cijene dionice,mislim da su ulagaci u ovom trenutku previse preplaseni i da ne znaju da li prodati,zadrzati ili dokupljivati.Najbolje je otici na more i na koji mjesec zaboraviti ZSE.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Tehnicki ( EWT ) pogled na THNK pokazuje da razina 1050 je moguci 3 val (postignut) i da kratkorocno gledano moze interval 1300-1500 biti takozvani 4 val … (jos ne postignut) .

Aka se gore navedeno ispuni onda nastavlja 5 val koji nazalost pokazuje nastavak pada.

Ne posjedujem nikavu HR dionicu i ovo je samo TA pogled.Dali ce tako biti ? to ce vrijeme pokazati

ps analiza stvorena sa EOD podacima

www.croman.se

Pustite čovjeka neka piše- svak ima pravo pisati i iznjeti svoje razmišljanje-da su ovi dušebrižnici poslušali ili razumjeli bar jednu poruku koju je kolega Croman napisao- kada je Crobi bio debelo iznad 2000 , mogli ste prodati i bez brige čekati na nižim razinama.


Tehnicki ( EWT ) pogled na THNK pokazuje da razina 1050 je moguci 3 val (postignut) i da kratkorocno gledano moze interval 1300-1500 biti takozvani 4 val … (jos ne postignut) .

Aka se gore navedeno ispuni onda nastavlja 5 val koji nazalost pokazuje nastavak pada.

Ne posjedujem nikavu HR dionicu i ovo je samo TA pogled.Dali ce tako biti ? to ce vrijeme pokazati

ps analiza stvorena sa EOD podacima


Da budem precizniji Tehnika je u valu 5 od 5 od big 3.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Delux lijepo ste iznijeli svoje mišljenje, al sve dalje je pretjerivanje…
Naša burza funkcionira najviše po TA analizi i nisu ni odbijanja ni stopiranja na nekim razinama slučajna. Sve ima smisao!

26.11.2010 - Dan D

+Tehnika (samo 4kom)

26.11.2010 - Dan D


+Tehnika (samo 4kom)

kolega ,Splićo – nerazumjem vaš trud sa dionicom koja je u zadnjih nekoliko mjeseci izgubila preko 40% vrjednosti, biti će vam ovih dionica ispod 1000 kn ,što bi mogla biti dobra kupnja u narednih 6-12 mjeseci na kojoj ćete uprihodovati zaradu od 30-40 %..

Kolega split…

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali thnk kupljenu na 1200…ili skratite si muke i priznajte da ste lagali…ko prizna pola mu se oprašta….

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega split…

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali thnk kupljenu na 1200…ili skratite si muke i priznajte da ste lagali…ko prizna pola mu se oprašta….

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega split…

dajte nam više predocite post gdje ste napisali da ste prodali thnk kupljenu na 1200…ili skratite si muke i priznajte da ste lagali…ko prizna pola mu se oprašta….


Ha ha ha, baš ću ti predočiti svaku svoju transkakciju….
ima da te zbunim da nemaš pojma ni koji je val niti gdje ovo ide…
A kolega Delux proučite malo TA pa ćete znati da je THNK dosegla svoj target…DONJI.
p.s. nemam niti 1 kom Tehnike…

26.11.2010 - Dan D

A opet možda sam blizu top 10….
A opet, možda su i u šumi, baš bi volio znati Delux, al ipak, no thx.
Zadnja 2 tjedna ne pišem trgovanje…napisao samo na Validusu da zbunim mase…..

26.11.2010 - Dan D

spilt 009

uhvacen si u laži i sada se vadiš na blesavluk..
Stari, ak si htio gradit nekakav imiđ, onda si trebo bit dosljedan, pisat realno…
Naravno to je teško, jer imaš premalo znanja da bi to mogao, a previše puta i precesto promašuješ…

Sad si potvrdio da si lažljivac, a usput i velika neznalica koja se natrpala THNK po 1200-1250…Fin pušing

Na 2200 sam ti lijepo napisao da THNK ide barem na 1150 kn, (Alien se tada cudio ko pura dreku)

Po mojim TA prognozama, brzo cete gledati THNK ispod 900 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close