THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega Delux vi stvarno slabo pratite moje pisanje!
Kupljeno po 1200kn sam utopio na razinama 1240-1260kn, samo ste očito krivo razumjeli.
Dio sam vratio na razinama 1075-1080 i opet prodao.
Ako je moj count dobar nalazimo se u valu 5 od 5, a kad on završi onda ide
lansirna rampa gore. Svejedno mislim da ispod 1055kn više neće!
[/quote]
pa kaj si ti trejdao sa 3 dionice ?!?
uopće se ne čudim (pod uvjetom da govoriš istinu)




Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega Delux vi stvarno slabo pratite moje pisanje!
Kupljeno po 1200kn sam utopio na razinama 1240-1260kn, samo ste očito krivo razumjeli.
Dio sam vratio na razinama 1075-1080 i opet prodao.
Ako je moj count dobar nalazimo se u valu 5 od 5, a kad on završi onda ide
lansirna rampa gore. Svejedno mislim da ispod 1055kn više neće!
[/quote]
pa kaj si ti trejdao sa 3 dionice ?!?
uopće se ne čudim (pod uvjetom da govoriš istinu)
[/quote]
trejdam sa maksimalno 15-18kom na Tehnici i to se pokazalo uspješno,
pogotovo u onom valu od 1450 do 2000kn, gdje sam ipak s oprezom napustio brod na 18xx.

26.11.2010 - Dan D

Ali kolega split…

ako se sada nalazimo u 5 valu od 5 kako vi kazete ( po meni to nema veze s vezom) zasto ste kupovali thnk iznad 1200…
I jos "branili" thnk na 1200…objasnite.
Priznajete li da ste prerano poceli kupovati?

A gdje ce cijena thnk?

Budete vidjeli

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega Delux vi stvarno slabo pratite moje pisanje!
Kupljeno po 1200kn sam utopio na razinama 1240-1260kn, samo ste očito krivo razumjeli.
Dio sam vratio na razinama 1075-1080 i opet prodao.
Ako je moj count dobar nalazimo se u valu 5 od 5, a kad on završi onda ide
lansirna rampa gore. Svejedno mislim da ispod 1055kn više neće!
[/quote]

Dajte nam link gdje ste napisali da ste prodali kupljeno na 1200 po 1240

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

kako je krenulo još će onaj druker šef dočekati THNK ispod 1000 kn [angry]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


kako je krenulo još će onaj druker šef dočekati THNK ispod 1000 kn [angry]

Mo’š mislit! Svi se polomili da prodaju, ja čučim na kupnji al’ baš da lupim po asku neću prvi.
Prije mi se čini da će gore nego dolje danas.

@Delux

Jel’ ide Tehnika kud i hdel? Baš mi je žao zbog tebe… [lol]

Kolega spužva

meni je žao vas, u tehnici, al ne previše…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Hi hi hi, ja bih prije rekao da ti je žao što nisi unutra ali još više što su ti i ove razine očito skupe…
Nije ni meni žao jer uprkos tome siješ stotine postova znači nisi nevinašce koje treba žaliti.

Polako kolega spuzvabob

imat cete prilike za razmatranje pogreški, ja ne znam ali kazu da se najbolje uci na vlastitim pogreškama

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Paaa Delux prijatelju ja nekako osjećam da sam naučio i dobar je to osjećaj.
Iako iritira pisanje ljudi koji bi umanjili vrijednost dionica logika govori da su to potencijalni kupci koji pokušavaju ući.
Pa ti napiši na to što te volja.
Inače neću reći da nemaš znanje,čini mi se da si bolje potkovan u nekim stvarima od recimo mene.
Šteta jedino što to znanje koristiš na taj način.
JA recimo koliko god želio ući negdje neću se spustiti na taj nivo da umanjujem vrijednost tvrtke.

Spuzvabob

da si naucio nebi hvalio thnk na ovim cijenama

Nekoliko puta sam detaljno napisao zasto je thnk precijenjena na ovim cijenama…

P.s –ti i ja nismo prijatelji

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Paaa Delux prijatelju ja nekako osjećam da sam naučio i dobar je to osjećaj.
Iako iritira pisanje ljudi koji bi umanjili vrijednost dionica logika govori da su to potencijalni kupci koji pokušavaju ući.
Pa ti napiši na to što te volja.
Inače neću reći da nemaš znanje,čini mi se da si bolje potkovan u nekim stvarima od recimo mene.
Šteta jedino što to znanje koristiš na taj način.
JA recimo koliko god želio ući negdje neću se spustiti na taj nivo da umanjujem vrijednost tvrtke.

[bye]kolega ,zar vi stvarno mislite da vrijednost dionice pada zbog pisanja na forumu,neglede dali je to kolega kojeg navodite ili netko drugi..

Osobno se nebih previše nadao i očekivao jaku potporu na 1000 kn-jedan mali savjet.

New Report

Close