THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vrtoglav rast danas,tko je ono spominjao pozitivnu blokadu? [wink]

napredujemo ko crv u kamenu


vrtoglav rast danas,tko je ono spominjao pozitivnu blokadu? [wink]

pa forumaš "šef" sa svojom “ekipom” [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

tko če ga znati šta stara baba zna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Džaba zezanje kolega ….uvijek ima nas koji mislimo da će gore i njih koji misle dole …..
u trenutnoj žabokrečijadi nebu niš išlo nigdje …pa tak ni građevinari ..al ne idu nam ni brodari kolega !! ….
Ovo izgleda sve ko ispuhani balon ….


Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega i ja sam ušao u THNK baš zato šta je toliko pala, jer mislim da ce morat odradit jedan veci rast, samo se ceka trenutak ili neka pozitivna vijest, loši rezultati su vec uracunati u cijenu dionice.

nastavljamo u revijalnom tonu…

građevinari su za ovu godinu OUT, treba sačekati da potonu do dna i onda krenuti u jaču kupnju. ovo klackanje s par komada i par kuna gore-dolje na THNK besmisleno je

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega Delux vi stvarno slabo pratite moje pisanje!
Kupljeno po 1200kn sam utopio na razinama 1240-1260kn, samo ste očito krivo razumjeli.
Dio sam vratio na razinama 1075-1080 i opet prodao.
Ako je moj count dobar nalazimo se u valu 5 od 5, a kad on završi onda ide
lansirna rampa gore. Svejedno mislim da ispod 1055kn više neće!

26.11.2010 - Dan D

negdje prije je pisalo da je i Aktor izgubio izgradnju autoput Bar- Boljare, šta mislite jel ima šanse da se naš konzorcij opet prijavi



Molio bih komentar kolege splita…

On je kupovao od 1200-1250

Kad misli da ce thnk na 2000 kn , napisao je da ce thnk kao raketa gore, prošlo vec 10 dana i ništa, a ameri fino narasli…
U cemu je problem oko hdela i thnk, mozda ulagaci misle da te dvije tvrtke bas i nemaju sjajnu perspektivu u narednom periodu?


Kolega Delux vi stvarno slabo pratite moje pisanje!
Kupljeno po 1200kn sam utopio na razinama 1240-1260kn, samo ste očito krivo razumjeli.
Dio sam vratio na razinama 1075-1080 i opet prodao.
Ako je moj count dobar nalazimo se u valu 5 od 5, a kad on završi onda ide
lansirna rampa gore. Svejedno mislim da ispod 1055kn više neće!
[/quote]
Dobra izjava TI misliš a misliti je ………………….. isto tako ja mislim da Tehnika već sutra klizi na 1.000 kuna sad imamo dva različita mišljenja. Razlika je jedino u tome da će moje mišljenje sutra biti i dokazno padom cijene Tehnike.


negdje prije je pisalo da je i Aktor izgubio izgradnju autoput Bar- Boljare, šta mislite jel ima šanse da se naš konzorcij opet prijavi

koji koncorcij,onaj što se raspao odavno ,a nikakvo priopćenje nisu dali mjesec dan, dali je to onaj konzorcij čiji su članovi u ozbiljnim problemima što se tiče poslovnih rezultata i blokada računa, ili je to neki novi konzorcij o kojem se nije pričalo a drže ga kao adut????

New Report

Close