THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do 2.000 kn na prodaji ima cca 500-injak komada, šuplje do kraja, tko je mislio prodati prodao je.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Do 2.000 kn na prodaji ima cca 500-injak komada, šuplje do kraja, tko je mislio prodati prodao je.

do 0 kn ima cca 500-injak komada…šuplje do kraja, tko je mislio kupiti kupio je.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Do 2.000 kn na prodaji ima cca 500-injak komada, šuplje do kraja, tko je mislio prodati prodao je.

do 0 kn ima cca 500-injak komada…šuplje do kraja, tko je mislio kupiti kupio je.
[/quote]

Kolega pogledajte omjer k/p u prvih 10-ak naloga, na ovoj cijeni očit je veći pritisak na kupnji.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Eto, čovjek poput Delux koji je rekao da bi kupovao na 500kn se danas ukrcavao i to priznaje….
A što reći? Jadno od tebe kolega toliko drukanje na dolje.
Nadalje moj donji target i graf od 1080kn ste svi mogli vidjeti prije 20 dana.

A gdje sam ja to napisao??
Jesi na dopu, ili tripu pa ti se priviđa?
[/quote]

Kad već vrijeđaš druge kolege na forumu i to glatko prolazi, baci pogled na svoj post od 20.05.10. u 10:59 sati na stranici http://www.poslovni.hr/forum/thnk-tehnika-dd-701-pg641.aspx

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kolega hromax

U cemu je vaš problem ?
Ne vidite dobro?

Ne razlikujete futur 1. od preterita…?

Kupit cu i kupio sam je velika razlika…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega hromax

U cemu je vaš problem ?
Ne vidite dobro?

Ne razlikujete futur 1. od preterita…?

Kupit cu i kupio sam je velika razlika…

Problema je mnogo, ali ne s moje strane. Osobno me ne zanima da li si kupio na ovom ili onom targetu, jer tvoje poruke ne donose pomoć drugima u razmišljanju kako postupiti. No za početak probaj malo razmisliti što si među ostalim odgovorio Inverteru :

"kazem ti kupit cu po 1150 evo stavit cu i 150 komada na kupnju, jer bit ce odbijanac od te razine"

pa isti odgovor stavi u kontekst kredibiliteta svojih savjeta o investiranju u dionicu THNK-R-A s kojima se toliko hvališ na ovom topicu. Ako već ne možeš pomoći, nemoj ni odmagati [cool]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

neznam kak se imate volje toliko prepucavati,ionako će vas tržište demantirati,obojicu,kad-tad,nekog prije,nekog poslije…

opustite se,vruće je,tko još ima volje raditi [wink]

chill [cool]

Stanje na kupnji je sve bolje i bolje, trenutno je skoro 600 komada na kupnji iznad 1000 kn… naravno, imamo i "šefov" nalog na 500 kuna s 10 komada [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Žarko Rakčević: Tražiti nove ponude ili objaviti novi tender za Bar-Boljare
Autor/izvor: SEEbiz / Pobjeda
PODGORICA – Koordinator Foruma 2010 Žarko Rakčević ocijenio je da tender za dodjelu koncesija za izgradnju i tridesetogodišnju eksploataciju autoputa Bar-Boljare, objavljen prije dvije godine, nije uspio.

”Ni konzorcijum sa Konstruktorom na čelu, a ni aktuelni grčko-izraelski konzorcijum Aktor-HCH nijesu uspjeli da ispune ključni zahtjev tendera i da u potpunosti obezbijede sredstva za finansiranje i izgradnju cijelog autoputa dužine 165,6 kilometara. Umjesto potpisivanja protokola o dodjeljivanju koncesije za jednu čitavu i dvije poludionice autoputa dužine 63,5 kilometra i vrijednosti 1,57 milijardi eura, trebalo je tražiti nove ponude od pretkvalifikovanih ponuđača ili objaviti novi tender. Izabrani pristup nije dobar ni zbog ugrožene javnosti i zakonitosti, ni zbog ekonomskofinansijskih posljedica”, naglasio je Rakčević.

On je, na konferenciji za novinare, precizirao da Zakon o koncesiji za autoput iz oktobra 2008. godine precizira da se ponuda može davati samo za čitav autoput ili za koncesiju dionice autoputa. Ponuda samo jednog učesnika tendera za izmijenjene dionice i poludionice autoputa može se kvalifikovati i kao materijalna povreda tenderskih pravila.

Koordinator za ekonomska pitanja i preduzetništvo u Forumu 2010 Dejan Mijović istakao je da je Vlada u pregovorima čak uspjela da snizi cijenu izgradnje dionice Smokovac-Mateševo sa 1,2 na 1,05 milijardi eura, tako što je grčko-izraelskom konzorcijumu odobrila da, zbog jeftinije gradnje, spusti na nižu kotu originalnu trasu puta Uvač-Mateševo koja, prema tenderskim propozicijama, zaobilazi kanjon Tare.

On je dodao da nova trasa sada ide uz kanjon i siječe ga mostovima na desetak mjesta, čime se zaštićeni kanjon Tare devastira i krše pravila koja su važila za sve učesnike tendera.
JEL IMA NADE ZA NAS


Stanje na kupnji je sve bolje i bolje, trenutno je skoro 600 komada na kupnji iznad 1000 kn… naravno, imamo i "šefov" nalog na 500 kuna s 10 komada [lol]

Zamisli čuda tako jaka kupnja na 1.000 kuna a dalje sve po dionica dvije koje imaju za zadatak navući naivne da kupuju na što većoj cijeni i time si rade gubitak.


Kolega hromax

U cemu je vaš problem ?
Ne vidite dobro?

Ne razlikujete futur 1. od preterita…?

Kupit cu i kupio sam je velika razlika…


Hoćeš reći sutra tek počinješ rasprodavati Tehniku.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zarko-rakcevic-traziti-nove-ponude-ili-objaviti-novi-tender-za-bar-boljare,80968.html

Kao što sam napisao isti dan kad su svi mediji pljuvali IGH-THNK-KONTRUKTOR niti ovaj “pobjedonosni” konzorcij očito nebu gradil…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

New Report

Close