THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tehnika je danas jedno vrijeme trgovana po 1.051,00 kuna i to je danas bila najniža cijena s tim da je tada minus bio oko – 8 % . Pitanje je koliko će prodaja svojim pritiskom sutra srušiti dionicu Tehnike.

pitanje je kolico ce se sutra odbiti trziste i koliko ces izgubiti zivaca gledajuci rast iz keša

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Tehnika je danas jedno vrijeme trgovana po 1.051,00 kuna i to je danas bila najniža cijena s tim da je tada minus bio oko – 8 % . Pitanje je koliko će prodaja svojim pritiskom sutra srušiti dionicu Tehnike.

pitanje je kolico ce se sutra odbiti trziste i koliko ces izgubiti zivaca gledajuci rast iz keša
[/quote]

Nema dovoljno keša na tržištu za pristojan odbijanac tako da svi oni sa ponderom većim od 10.000,00 kn u pojedinoj dionici teško da će kapitalizirati zaradu (čast ponekom izuzetku)….ali ipak će ljepše izgledati na papiru.

Frankly my dear, I don't give a damn!



Tehnika je danas jedno vrijeme trgovana po 1.051,00 kuna i to je danas bila najniža cijena s tim da je tada minus bio oko – 8 % . Pitanje je koliko će prodaja svojim pritiskom sutra srušiti dionicu Tehnike.

pitanje je kolico ce se sutra odbiti trziste i koliko ces izgubiti zivaca gledajuci rast iz keša
[/quote]
neznam zašto ste kolegi -Delux-dali jedinicu ,kada vam je lijepo napisao da sutra slijedi odbijenac, lagani rast dan-dva-tri , a onda slijedi ponovni pritisak na bid ovisno od stanja vani..



Tehnika je danas jedno vrijeme trgovana po 1.051,00 kuna i to je danas bila najniža cijena s tim da je tada minus bio oko – 8 % . Pitanje je koliko će prodaja svojim pritiskom sutra srušiti dionicu Tehnike.

pitanje je kolico ce se sutra odbiti trziste i koliko ces izgubiti zivaca gledajuci rast iz keša
[/quote]

Pitanje je zašto si siguran u odbijanac tržišta ? Zar si zaboravio kako je padalo ? 5-15 dana,zaredom,bez odbijanca…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Prodaja je jaka i zadovoljiti će sve potencijalne kupce.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Eto, čovjek poput Delux koji je rekao da bi kupovao na 500kn se danas ukrcavao i to priznaje….
A što reći? Jadno od tebe kolega toliko drukanje na dolje.
Nadalje moj donji target i graf od 1080kn ste svi mogli vidjeti prije 20 dana.

26.11.2010 - Dan D


Eto, čovjek poput Delux koji je rekao da bi kupovao na 500kn se danas ukrcavao i to priznaje….
A što reći? Jadno od tebe kolega toliko drukanje na dolje.
Nadalje moj donji target i graf od 1080kn ste svi mogli vidjeti prije 20 dana.

Onda si nekaj fulal već danas je Tehnika išla po 1.051,00 kuna tko zna na koliko smo sutra.



Eto, čovjek poput Delux koji je rekao da bi kupovao na 500kn se danas ukrcavao i to priznaje….
A što reći? Jadno od tebe kolega toliko drukanje na dolje.
Nadalje moj donji target i graf od 1080kn ste svi mogli vidjeti prije 20 dana.

Onda si nekaj fulal već danas je Tehnika išla po 1.051,00 kuna tko zna na koliko smo sutra.
[/quote]

Opet nisi kupio "šefe"? Onda opet nećeš zaraditi ništa na današnjem odbijancu [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Bit će sigurno odbijenac na Tehnici kao i jučer – 8 % danas može i manje – 5 % i opet svi zadovoljni . Jedni što se riješavaju dionica građevinara koji nemaju niti jedan ozbiljan posao a drugi što kupuju dionice za koje misle da će jednog dana nakon par godina vrijediti više.

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Kad se realno sagleda ogromna prodaja i pritisak te slabašna ili nikakva kupnja s druge strane jasno je da dionica nastavlja klizanje naniže.Danas potpuno realno možemo na 1.100 kuna. U 16:00 će burza potvrditi moja predviđanja.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


Eto, čovjek poput Delux koji je rekao da bi kupovao na 500kn se danas ukrcavao i to priznaje….
A što reći? Jadno od tebe kolega toliko drukanje na dolje.
Nadalje moj donji target i graf od 1080kn ste svi mogli vidjeti prije 20 dana.

A gdje sam ja to napisao??
Jesi na dopu, ili tripu pa ti se priviđa?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A dividendu u sljedećoj godini koja če sigurno biti 80 kn.
Je ste li na nju računali…. [lol]
Ono dobit 2008 cca 60 mil + 30 mil od 2009-e
Pa to je najmanje 80 kn po dionici.samo isplata 2011..ebiga..ako se malo smiri situacija idemo u 2 god na 5000 3-4 izlazim na 8000…do tad idem na spavanje [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close