THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E kolega Marijane, HDEL, Tehnika i DLKV neće ići na prošlo dno jer bi to bilo nestvarno.
U svemu mi HDEL ipak daje najveći potencijal (gledano postotno) u rastu.
Na razinama 1390-1400, postao sam graf da je dno dna za Tehniku na 1080kn.
Svejedno ne mislim čekati jer će okret biti ultra snažne amplitude i snage, a potrajat će.
Stoga pristajem na cijene 1100-1200kn. Samo ne vidim potrebe lupati po ASK-u dok još ima
nešto prodavača. Svejedno sve je više većih naloga na BID-u,a i graf pokazuje da smo dotakli dno.
Ako i THNK zaroni na 1080-1100kn (završno pretjerivanje) neću plakati jer nisam kupio na dnu, al sigurno sebi ne bi oprostio da ove disokntne cijene sad propustim.

26.11.2010 - Dan D


Još nešto kupnje na 1.150 onda je sljedećih par naloga na oko 1.100 kuna a onda počinje 700 itd .

Ma daj, što će biti zabranjeno stavljanje naloga nakon 1100? Tko je stavio stavio, pa onda sigurno ide na 700?


čovječe,svakih 2-3 dana skidaju po 50kn,pa gdje je kraj?
sad je već sigurno da ide ispod 1000
neki građevinci su već zaronili ispod prošlogodišnjeg dna,tehnika se još dobro i drži…

Najbolja kupnja je na 1.141 kunu dva ozbiljnija naloga sve ostalo je po dionicu dvije više reda radi.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Šefe,jos uvijek trubis te gluposti o kupnji?Pogledaj si zvijezdu koliko ima na kupnji dionica.
Vjeruj mi da ce se pojaviti puno naloga u slucaju da tehnika padne.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Samo još jedna ozbiljnija kupnja 50 dionica ako se to može smatrati donekle ozbiljnom kupnjom i ako to nije pokušaj spriječavanja većeg pada cijene dionice. Svi građevinari već su od – 1 % do – 3 % normalno da će i Tehnika pasti minimalno kao i drugi .

Pogledajte momci gdje se prodaja izmakla!!!! Na 1280-1300kn….
Ka ovo poleti neće THNK-R-A uhvatiti ni crni vrag.

26.11.2010 - Dan D


Pogledajte momci gdje se prodaja izmakla!!!! Na 1280-1300kn….
Ka ovo poleti neće THNK-R-A uhvatiti ni crni vrag.

O čemu ti to kruškama i jabukama ? Pa gledaju i svi ostali i vidimoi katastrofu i nešti kupnje do 1.000 kuna a tvoje želje su samo tvoje želje. Realnost je puno surovija.

pa da nema prometa….ima ima [rolleyes] 15% niza cjena pa da vidis….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

splite jel kupuješ?
Jel branis cijenu [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Pogledajte momci gdje se prodaja izmakla!!!! Na 1280-1300kn….
Ka ovo poleti neće THNK-R-A uhvatiti ni crni vrag.

O čemu ti to kruškama i jabukama ? Pa gledaju i svi ostali i vidimoi katastrofu i nešti kupnje do 1.000 kuna a tvoje želje su samo tvoje želje. Realnost je puno surovija.
[/quote]

ajde na baljezgaj i ne laži, ti i tvoji multinickovi:

Kupnja – THNK-R-A
3 1.091,00
46 1.087,00
12 1.086,50
10 1.086,01
100 1.085,00

Prodaja – THNK-R-A
1 1.159,00
2 1.161,00
14 1.163,00
3 1.169,00
4 1.170,00

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


pa da nema prometa….ima ima [rolleyes] 15% niza cjena pa da vidis….

Točno kad još cijena padne – 15 % kako kažeš bit će i prometa ovako se par naivaca zaletjelo i polomilo zube , prodaja ih ponovno potukla do nogu, čemu žurba ima za sve i viška.

Tehnika je danas jedno vrijeme trgovana po 1.051,00 kuna i to je danas bila najniža cijena s tim da je tada minus bio oko – 8 % . Pitanje je koliko će prodaja svojim pritiskom sutra srušiti dionicu Tehnike.

New Report

Close