THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


branitelji, pa sta je s obranom…
Ponestalo municije a?

Prije će nestati municije prodaji! Budi u to siguran!
Svježi kapital pristiže i ide u Tehniku!

26.11.2010 - Dan D

kolega splite…

Vi se predstavljate kao vrsni tehničar, paonda bi trebali znati da su "vatajuci noževi" smrtni neprijatelj za svakog tehničara-trejdera

a prva linija na 1200 vam je pukla bez borbe [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Lako se praviti pametan u ovoj nerealnoj situaciji koja vlada na burzama…Ne razumjem što imate od toga da omalovažavate dionicu koja je uz institut najkvalitetnija građevinska dionica, to mi nikad neće bit jasno. Dakle ja nemam INU i visim na diskusijama od INE i omalovažavam, pa što se to događa s menom?! Kužiš? Nemam pametnijeg posla na cijelo bajkovitoj burzi ( za sposobne raj )..

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Lako se praviti pametan u ovoj nerealnoj situaciji koja vlada na burzama…Ne razumjem što imate od toga da omalovažavate dionicu koja je uz institut najkvalitetnija građevinska dionica, to mi nikad neće bit jasno. Dakle ja nemam INU i visim na diskusijama od INE i omalovažavam, pa što se to događa s menom?! Kužiš? Nemam pametnijeg posla na cijelo bajkovitoj burzi ( za sposobne raj )..

Dragi kolega, ponavljam i vama post..

Naravno da nemam tehniku, ali moje je pravo da iznosim svoje mišljenje na ovom topicu. kao sto ste mogli procitati u prethodnom postu, na 2200 sam vam svima savjetovao da bježite iz THNK, jer se sprema raspad.
Pa kolega, ja samo iznosim cinjenicno stanje u kojem se tvrtka nalazi, prikazujuci fundamentalne podatke i multiplikatore koji nam kazuju stanje u kojem je thnk.ništa više..neznam zasto vas to toliko smeta, pa to su podaci od kojih ne treba bjezati…ako ste vi tako sigurni u rast thnk, sta vas briga sto drugi pišu, vi znate da ste u dobroj poziciji

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Gdje ste svi vi silni s par kuna u đepu i ta vaša obrana čini se da sam vas nagazio a tek što vas čeka u ponedjeljak bolje da niti neznate. Do tada manje pametovanja i želim vam svima ugodan vikend.

Ti sa svoja 2 komada ne možeš ni onog što kopa kontejnere nagaziti.
[/quote]
On da ne želi pojačat poziciju nebih ni gazio… [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Neslužbeno,

TEHNIKA pripremila listu otkaza!

"dobra informacija za vlasnike dionica THNK-R-A

Smanjenje troškova…… i.e.

ps Neslužbeno

[huh]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Neslužbeno,

TEHNIKA pripremila listu otkaza!

"dobra informacija za vlasnike dionica THNK-R-A

Smanjenje troškova…… i.e.

ps Neslužbeno

[huh]

Po cemu je to dobra informacija..
Po tome što moraju rezati ljudski kadar zbog manjka poslova..
[shocked]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



branitelji, pa sta je s obranom…
Ponestalo municije a?

Prije će nestati municije prodaji! Budi u to siguran!
Svježi kapital pristiže i ide u Tehniku!
[/quote]

Cijena je pala jer su pali svi građevinari, od IGH, INGR, HDEL… isto tako čim krene oporavak krenut će žestok rast THNK i ostalih građevinara, samo treba biti strpljiv [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

[/quote]

Cijena je pala jer su pali svi građevinari, od IGH, INGR, HDEL… isto tako čim krene oporavak krenut će žestok rast THNK i ostalih građevinara, samo treba biti strpljiv [yawn]
[/quote]

Sve to stoji, samo se još nezna jel će prije stečaj ili opravak 🙂

Kolega Delux, to je Vaše mišljenje o Tehnici, samo budimo realni i ostaje sljedeće:

Jednom ste rekli svoje mišljenje kako po Vama Tehnika ne vrijedi ništa, al pisati to svaki dan
je ipak malo previše za nekog tko nema Tehniku i tko je ne misli ni kupovati.
Moje mišljenje, na rok do kraja godine, ove cijene su jako jako povoljne i zasigurno što vrijeme bude odmicalo sve više će ljudi biti na strani obrane, a sve manje na prodaj.
A nakon toga, oni koji su fino istovarili sve svoje (kad ne znaju na vrhu moraju na dnu) će opet plakati.

26.11.2010 - Dan D


Kolega Delux, to je Vaše mišljenje o Tehnici, samo budimo realni i ostaje sljedeće:

Jednom ste rekli svoje mišljenje kako po Vama Tehnika ne vrijedi ništa, al pisati to svaki dan
je ipak malo previše za nekog tko nema Tehniku i tko je ne misli ni kupovati.
Moje mišljenje, na rok do kraja godine, ove cijene su jako jako povoljne i zasigurno što vrijeme bude odmicalo sve više će ljudi biti na strani obrane, a sve manje na prodaj.
A nakon toga, oni koji su fino istovarili sve svoje (kad ne znaju na vrhu moraju na dnu) će opet plakati.


Sutra žestok istovar i to još nije dno .

tehnički je dno oko 1000kn,ali,vidjet ćemo što će tržište reći,i koga će demantirati…

New Report

Close