THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je vrijeme za povlačenje na nove položaje (urikverc)

jjuurriiššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Lik govori istinu a ti majstor laganja i laži lažeš kao i obično Tehnika – 1.23 % nemaš samo ti mogućnost gledati gledamo i mi ostali. Plus sve Europske burze okrenule u crveno još kad ameri ovore crveno katastrofa i iskrcavanje je više nego sigurno.Glavnina kupnje je na oko 1.120 kuna svi možemo provjeriti a veće kupnje su u potpunosti nestale.

Tehnika – 4,08 % nešto malo obrane na 1.150 kuna.


Mislim da je vrijeme za povlačenje na nove položaje (urikverc)

jjuurriiššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš


Opća bježanija kupnja na 1.100 kuna što će tek biti u ponedjeljak



Zaludu ti drukovi kolega INGRA, jer ima nas poprilično koji ćemo braniti cijenu na 1200kn.

branitelji, pa sta je s obranom…
Ponestalo municije a?

evo thnk na mom targetu koji sam napisao prije 6 mjeseci kad je bila cca 2200
[/quote]
možda bi trebalo revidirati targete,jer ja nevidim nekog izgleda za skori odbijanac-prije da slijedi nastavak u revijalnom tonu [bye]
kao što je nekoć teta Brankica i napomenula,odkad je 1400 probijeno,više ni nema nekog otpora do dna iz ožujka 2009.
daj bože da se varam,i da od ponedjeljka dionica eksplodira natrag na 1400,a možda i više



Lik govori istinu a ti majstor laganja i laži lažeš kao i obično Tehnika – 1.23 % nemaš samo ti mogućnost gledati gledamo i mi ostali. Plus sve Europske burze okrenule u crveno još kad ameri ovore crveno katastrofa i iskrcavanje je više nego sigurno.Glavnina kupnje je na oko 1.120 kuna svi možemo provjeriti a veće kupnje su u potpunosti nestale.

Tehnika – 4,08 % nešto malo obrane na 1.150 kuna.
[/quote]
Iskrcavanje kako god se gleda ili okrene.

Sad kad ste vi toliki pesimisti, možda neki investitor to sagleda kao dobar target ulazka!?

ps povremeni sam dioničar THNK-R-A

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ha ha, pa naravno kad se razbije 1180-1200kn možete primjetiti kako iznikne kupnja novih 100kom, tako će se nastaviti, dok Vi svi looseri prodajte u pola cijene. A kad loosera nestane idemo UP UP UP.

26.11.2010 - Dan D


Zaludu ti drukovi kolega INGRA, jer ima nas poprilično koji ćemo braniti cijenu na 1200kn.
A možemo kupovati tjednima, dok se i preostale drhtave ručice istresu.
INGRA je doživjela pad sa 60kn na 32kn, dok je Tehnika doživjela veći pad, sa 2800 na 1200kn.
Glede kvalitete, Tehnika je za INGRU ono što je Microsoft za HG Spot.

Gdje ste svi vi silni s par kuna u đepu i ta vaša obrana čini se da sam vas nagazio a tek što vas čeka u ponedjeljak bolje da niti neznate. Do tada manje pametovanja i želim vam svima ugodan vikend.

i ja sam povremeni dionićar svugdje,ovdje trenutno nevidim nadu,kao i na cijelom crobexu
možda malo krene kad uvedu šorteve,ako se tek onda sve ne pretvori u totalni kaos


Ha ha, pa naravno kad se razbije 1180-1200kn možete primjetiti kako iznikne kupnja novih 100kom, tako će se nastaviti, dok Vi svi looseri prodajte u pola cijene. A kad loosera nestane idemo UP UP UP.

a zasto vrijeđate kolega..
Napisali ste da cete sve na 1200 kupiti
Ne vidjeh baš tu silnu konjicu koju ste najavili..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

splite…
Daj nam reci sta ces sa thnk, obeco si ljudima da nece ispod 1200..ja kad bi obecao stavio bi 500 komda na kupnju, pa kud puklo da puklo…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Gdje ste svi vi silni s par kuna u đepu i ta vaša obrana čini se da sam vas nagazio a tek što vas čeka u ponedjeljak bolje da niti neznate. Do tada manje pametovanja i želim vam svima ugodan vikend.

Ti sa svoja 2 komada ne možeš ni onog što kopa kontejnere nagaziti.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close