THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kud će tržište,tud će i thnk ,šta se toliko prepucavate…

pa moramo replicirati ovom liku koji svaki dan baljezga 10 postova protiv THNK bez ikakvog argumenta, osim što piše "ide to dolje". da ima "ignore" opcija bilo bi sve riješeno, a ovako…. [wink]
[/quote]
Ovaj lik , onaj lik a ti koji najviše lažeš ? Tehnika je već – 1,50 % možeš si samo misliti na koliko će narasti minus do zatvaranja burze. Koje su ti sad laži najnoviji argumenti.

Istina je da se svaki dan nađe par naivaca koji se hrabro postave na kupnju Tehnike.Onda se veliki smiluju potuku njihovu kupnju i još sruše za novih minus – 5 % do – 7 % Tehniku. E sad tko je tu pametniji ključno je pitanje. Veliki koji se iskrcavaju prema 1.000 kuna i ništa ih nemože zaustaviti ili mali koji ih pokušavaju spriječiti i svaki dan kupnjom sve više gube. Na vama je da procijenite sami svatko za sebe.

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Kolega KRAS/hlevnjaks/Ingraa/…. ako ćeš kupiti-kupi, ako nećeš prestani maltretirati cijeli forum citirajući sam sebe i ponavljajući kao papiga svaki dan isto. Cijena THNK danas ista je kao zaključna cijena jučer, pa prestani lagati jer svi imamo gledalice [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tehnika vrlo solidno posluje u usporedbi sa svim tromjesečnim gubitašima, ali ovdje neki žele što veću dubinu iz koje bi se izvukao tim veći plus…Malo preprozirno

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Istina je da se svaki dan nađe par naivaca koji se hrabro postave na kupnju Tehnike.Onda se veliki smiluju potuku njihovu kupnju i još sruše za novih minus – 5 % do – 7 % Tehniku. E sad tko je tu pametniji ključno je pitanje. Veliki koji se iskrcavaju prema 1.000 kuna i ništa ih nemože zaustaviti ili mali koji ih pokušavaju spriječiti i svaki dan kupnjom sve više gube. Na vama je da procijenite sami svatko za sebe.

Danas je novi dan ali petak i zadnji dan u tjednu kad uvijek padamo. Drugo ljudi su loše volje kad pogledaju kroz prozor i vide ovo loše vrijeme. Treće i presudno većina se danas maknula od burze tako da će biti pitanje komu uopće prodati dionice.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Bacite pogled na svoj ekran kupnje skoro da niti nema naglo je nestala.

Tehnika – 1,24 % a kupnje gotovo da niti nema , povukla se puno niže.

Sudeći po slaboj kupnji danas će biti jedan od jačih padova na Tehnici.

I prodaja je strašno jaka , u prvih deset . 5 naloga po 1 komad , da ih maknete vidili bi se nalozi na 1400. [tongue]

Lik stalno trubi o rasprodaji, a nikakve raspordaje nema, ali on se nada da će sto puta ponovljena laž postati istina. još kad to ponovi sa 30 nikova, neki mu i povjeruju. Semafor međutim govori da je cijena samo na -0,95 što je beznačajna promjena, kad netko opet kupi po 1200 bit će bez promjene cijene tako da sav taj silan trud – nizašto [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Lik govori istinu a ti majstor laganja i laži lažeš kao i obično Tehnika – 1.23 % nemaš samo ti mogućnost gledati gledamo i mi ostali. Plus sve Europske burze okrenule u crveno još kad ameri ovore crveno katastrofa i iskrcavanje je više nego sigurno.Glavnina kupnje je na oko 1.120 kuna svi možemo provjeriti a veće kupnje su u potpunosti nestale.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


Zaludu ti drukovi kolega INGRA, jer ima nas poprilično koji ćemo braniti cijenu na 1200kn.

branitelji, pa sta je s obranom…
Ponestalo municije a?

evo thnk na mom targetu koji sam napisao prije 6 mjeseci kad je bila cca 2200

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close