THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliki prodavač koji je imao nalog sa cca. 240 komada na prodaji na 1430 spustio se i prodaje na 1200 kn, još mu je ostalo samo 30 komada, navali narode, još malo pa nestalo [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


veliki prodavač koji je imao nalog sa cca. 240 komada na prodaji na 1430 spustio se i prodaje na 1200 kn, još mu je ostalo samo 30 komada, navali narode, još malo pa nestalo [thumbsup]

Kolega ja gricnuo dobar dijelić.. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Gospodo na grafu je vidljiva "pinceta", ili jaka promjena smijera [lol]
Kada sam zadnji put vidio "OBRNUTU pincetu" na 61 kn ..vidite koliko je danas.31
Samo da probijemo 1400, pa je sve up up [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Kao što i rekoh, ne znam više tko će blokirati graditelje, jer očito je da je negativni trend preiscrpljen. Dionice graditelja sa prošlih vrhova pale dobrih 50-60%.
Rekorderi su u padanju HDEL, THNK, INGRA i VDKT.
Promislite 2 puta prije iduće prodaje, jer očito casha se ima, a dionica u opticaju i nema previše.

26.11.2010 - Dan D

Pardon šaljem linkove pa vi prosudite [thumbsup]
THNKVaš link
INGRVaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Gospodo na grafu je vidljiva "pinceta", ili jaka promjena smijera [lol]
Kada sam zadnji put vidio "OBRNUTU pincetu" na 61 kn ..vidite koliko je danas.31
Samo da probijemo 1400, pa je sve up up [lol]


Pardon šaljem linkove pa vi prosudite [thumbsup]
THNKVaš link
INGRVaš link

Ovo za "obrnutu pincetu" mislio na INGR-u sa 61 na 31.
A ovu "pincetu" mislim na THNK..evo šaljem još jednom, ako niste mogli kopirat linkove ispravno
sorry

Vaš link

Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Kao što i rekoh, ne znam više tko će blokirati graditelje, jer očito je da je negativni trend preiscrpljen. Dionice graditelja sa prošlih vrhova pale dobrih 50-60%.
Rekorderi su u padanju HDEL, THNK, INGRA i VDKT.
Promislite 2 puta prije iduće prodaje, jer očito casha se ima, a dionica u opticaju i nema previše.

kolega vidim da se zaletavate, kako nema dionica u opticaju, pa samo u zadnjem mjesecu je Crobex pao preko 8%.



Kao što i rekoh, ne znam više tko će blokirati graditelje, jer očito je da je negativni trend preiscrpljen. Dionice graditelja sa prošlih vrhova pale dobrih 50-60%.
Rekorderi su u padanju HDEL, THNK, INGRA i VDKT.
Promislite 2 puta prije iduće prodaje, jer očito casha se ima, a dionica u opticaju i nema previše.

kolega vidim da se zaletavate, kako nema dionica u opticaju, pa samo u zadnjem mjesecu je Crobex pao preko 8%.
[/quote]
A što tek reći poslije jučerašnjeg velikog pada američke burze. Normalno da će taj pad za sobom povući i pad Europskih burzi a našoj će to biti odličan razlog da zaroni što dublje. Svakako je lacoste u pravu nikako se ne zaletavati na kupnji prodaja još nije odradila svoje.

Ova sića na prodaji od 24 komada što je ostala od velikog naloga od 240 komada mogla bi biti počišćena odmah na otvaranju, a time će do kraja biti zbrisan taj veliki nalog koji je i izazvao ovaj pad s 1450 na 1200 kn. Prema tome, uskoro bi THNK mogla imati odbijanac na 1400-1500 kn jer su do tih razina samo mali nalozi.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ova sića na prodaji od 24 komada što je ostala od velikog naloga od 240 komada mogla bi biti počišćena odmah na otvaranju, a time će do kraja biti zbrisan taj veliki nalog koji je i izazvao ovaj pad s 1450 na 1200 kn. Prema tome, uskoro bi THNK mogla imati odbijanac na 1400-1500 kn jer su do tih razina samo mali nalozi.

Koja sića sića ti je na strani kupnje. Pa svi vidimo osim tog prvog bloka od 24 dionice na prodaji i druge od 14, 56, 40, 50 itd to više nije sića nego ti ne govoriš istinu i dovodiš forumaše u zabludu.Cijena će ići dolje u što će se sami forumaši najbolje uvjeriti.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

kud će tržište,tud će i thnk ,šta se toliko prepucavate…


kud će tržište,tud će i thnk ,šta se toliko prepucavate…

pa moramo replicirati ovom liku koji svaki dan baljezga 10 postova protiv THNK bez ikakvog argumenta, osim što piše "ide to dolje". da ima "ignore" opcija bilo bi sve riješeno, a ovako…. [wink]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close