THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



GOSPODO!

Evo sam Vam malo digao prosijek danas…
Šta mislite da INGR-a i THNK-a dobiju posao u Alžiru…?
Možda je to penzija [lol]


A da pošaljemo nekoga na mjesec , ili pobjedimo u nogometu na svijetskom prvenstvu što misliš ? Fantazije ostaju fantazije realnost je danas veliki pad i iskrcavanje iz svih dionica građevinara s velikim minusima . Koji će se povećavati kako će se bližiti kraj radnog vremena a kupaca ima sve manje dok prodaja nervozno pritišće. Ustvari prodaja se natječe i za ovo malo kupaca tko će prodati prije.
[/quote]
Pa ovo se dešava jednom u 100 godina.
Ko preživi pričati če o ovom unucima, al tko preživi [thumbsup]
Ako je ne misiš počet kupovati 20% od dna ..kada misliš?
Gradit če se i poslije krize budi siguran u to

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


pričajte vi šta hoćete,ali netko već par dana akumulira poveće količine na 1250…

Je je u pravu si a netko se već danima dobro iskrcava i tuče po bidu dok ga ne pokori totalno. Ako su veliki odlučili Tehniku tući do 1.000 kuna mi mali tu ništa ne možemo osim biti promatrači.


GOSPODO!

Evo sam Vam malo digao prosijek danas…
Šta mislite da INGR-a i THNK-a dobiju posao u Alžiru…?
Možda je to penzija [lol]


kolega kakav posao koliko to piza i kada

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

što bude,bit će…
[cool]

evo prodaje na 1250, pa što ne kupujete vi koji tvrdite da je jeftino?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



GOSPODO!

Evo sam Vam malo digao prosijek danas…
Šta mislite da INGR-a i THNK-a dobiju posao u Alžiru…?
Možda je to penzija [lol]


kolega kakav posao koliko to piza i kada

[/quote]
Pa INGR-a i THNK-a potpisali ugovor o suradnji(pogledaj na ZSE pod ingra novosti)
To bilo prošle godine…
Da ne bucam cifre…od 70 mil eura pa može i preko 1 mlrd eura…samo kada i dali jedino Bog zna.
Ima još neka bolnica za cca 500 mil eura.
Nešto če sigurno sijevnit, prije ili kasnije jer INGRU melju več duže vrijeme, sada, je na niti 8% vrijednosti.
Tako je i s THNK-om. Možda je to i jedini znak.
A ako ne bude čekao godinu da valjda dobijemo dividendu cca 8-10%.

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Što bi tek rekli mi iz Ingre na ovu cijenu Tehnike u odnosu na cijenu Ingre od 31 kunu . Da možete kupiti građevinara i po nenormalno jeftinijoj cijeni . Razlika u kvaliteti između Ingre i Tehnike nije tolika kolika je razkika cijene dionica. Da bi bili barem približno slični ili Tehnika treba na 900 kuna ili Ingra na 90 kuna. Tko će prije ………

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Zaludu ti drukovi kolega INGRA, jer ima nas poprilično koji ćemo braniti cijenu na 1200kn.
A možemo kupovati tjednima, dok se i preostale drhtave ručice istresu.
INGRA je doživjela pad sa 60kn na 32kn, dok je Tehnika doživjela veći pad, sa 2800 na 1200kn.
Glede kvalitete, Tehnika je za INGRU ono što je Microsoft za HG Spot.

26.11.2010 - Dan D


Zaludu ti drukovi kolega INGRA, jer ima nas poprilično koji ćemo braniti cijenu na 1200kn.
A možemo kupovati tjednima, dok se i preostale drhtave ručice istresu.
INGRA je doživjela pad sa 60kn na 32kn, dok je Tehnika doživjela veći pad, sa 2800 na 1200kn.
Glede kvalitete, Tehnika je za INGRU ono što je Microsoft za HG Spot.

Ti i takvi kao ti stajete u obranu cijene Tehnike. E sad me je stvarno strah čim nas takvi brane Tehnika klizne ovako nisko . Sutra kad ti veliki postavi nalog od 250 komada na prodaju skini budi frajer i dokaži da si baš ti taj. Do tada ne melji gluposti o obrani. Ovo je igra velikih u kojoj si ti nebitan. Pravog igrača ne zanima tvoje piskaranje po forumu nego već danas zna da sutra prodaje a o tebi , ma niti nezna da postojiš.

Bacite pogled na burzu i pogledajte kako je ojačala prodaja a kupnja se povukla sve je prisloženo za daljnji pad cijene i iskrcavanje iz dionica Tehnike.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

TEHNIKA već – 4,00 %

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Ako dođe do iskrcavanja samo jednog ozbiljnog igrača mi smo u negativnoj blokadi a do tada lagano pod stresom.

New Report

Close