THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mora se priznati velika hrabrost ili ludost igračima koji već danas mogu dići Tehniku na 1.500 kuna . Samo je problem što će se onda tu zadržati samo koju sekundu i bez potpore stropoštati na početnu cijenu pumpanja što nikome neće donjeti koristi osim velikima koji se povoljno iskrcavaju.

kolega Delux dali kupuješ?
Nemoj da se brineš bit ću ti ja na asku na cijeni 2200 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Mora se priznati velika hrabrost ili ludost igračima koji već danas mogu dići Tehniku na 1.500 kuna . Samo je problem što će se onda tu zadržati samo koju sekundu i bez potpore stropoštati na početnu cijenu pumpanja što nikome neće donjeti koristi osim velikima koji se povoljno iskrcavaju.

kakvo iskrcavanje velikih ??
Ovo izgleda samo na daljni postepeni rast sa manjim prometima i vidim THNK do drugog Petka na 1600 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Mora se priznati velika hrabrost ili ludost igračima koji već danas mogu dići Tehniku na 1.500 kuna . Samo je problem što će se onda tu zadržati samo koju sekundu i bez potpore stropoštati na početnu cijenu pumpanja što nikome neće donjeti koristi osim velikima koji se povoljno iskrcavaju.

kakvo iskrcavanje velikih ??
Ovo izgleda samo na daljni postepeni rast sa manjim prometima i vidim THNK do drugog Petka na 1600 kn
[/quote]
Ovo je bio pumpani nagli rast a sad se lagano vraćamo na staro. Idući tjedan pokazati će daljnji pravac.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Bez obzira na lagani rast ili pad tržišta Tehnika nema niti jedan veliki posao kojim bi opravdala svoj rast. Poslije fijaska s Crnom Gorom i niz drugih izgubljenih poslova , čak i bez spominjanja Kupske ulice u Zagrebu.


kolega Delux dali kupuješ?
Nemoj da se brineš bit ću ti ja na asku na cijeni 2200 kn

Ne kolega

Nisam dovoljno bogat da kupujem stvari koje brzo gube na vrijednosti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Bez obzira na lagani rast ili pad tržišta Tehnika nema niti jedan veliki posao kojim bi opravdala svoj rast. Poslije fijaska s Crnom Gorom i niz drugih izgubljenih poslova , čak i bez spominjanja Kupske ulice u Zagrebu.

Kolega jel znate vi tko radi Supernovu u Buzinu i koliko taj posao vrijedi?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da li netko zna sto je sa shopping centrom koji j etehnika trebala graditi u kompi sa dalekovodom, Buzin ? (to je onaj posel koji je otet Tehnobetonu) cini mi se da bi to sad terbalo krenuti. ima li netko neku bolju informaciju ?

i sto je sa poslovnim objektom u Heinzlovoj ? tehnika dobila ?
ako ima ta dav posla ima razloga rast dionica /
ima li netko informaciju ?

lunoprof

super informacija, temo je vrlo interesantan. ne treba vise od terena u jankomiru koji ima u vlasnistvu. to vrijedi basnoslovno. a ima i druge imovine, naravno.

lunoprof

okac, mislim da su ti argumenti pogresni. no ne znaci da se nece isplatiti. ipak, ne zaboravi kako je zagreb u bankrotu a on je najveci diler poslova tehnici. i ne zaboravi na drugog partnera zagrebacku banku, kojoj j edionica isto pala, no pomalo se dize.
ne kazem da se na tehnici ne bi moglo zaraditi. mislim da da, ali zbog sasvim drugih razloga.

lunoprof


Ovo izgleda samo na daljni postepeni rast sa manjim prometima i vidim THNK do drugog Petka na 1600 kn

Situacija je sljedeća, Tehnika mora prvo preskočiti 1440kn na jačem volumenu (valjda zato tamo stoji onaj sa 240kom – budu ga pojeli), idući target je 1600kn pa 2000kn.
Proboj preko 2000kn otvara vrata 2800kn a proboj njega 3700kn. Zadnja granica i vrh je 6700-6800kn.
U svakom slučaju uzlazni trend će se nastaviti jer val 2 mora trajati bar pola vremena od padanja, dakle još će se rasti duže vrijeme.

26.11.2010 - Dan D

@splićo
ti bi odmah na ATH-gdje nađe ove 2800-3700- i 6700-6800
pobogu kolega ,lakše malo ,ovo su ti neki ciljevi u idućih 10 godina.

New Report

Close