THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tehnika je trenutno jako jeftina bez obzira na situaciju u građevini (koja je već dotaknula dno u prvom kvartalu).

tehnici je sad cijena kao kad je crobi bio 1222 ne ponovilo se više

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ingri je cijena i niže, tak da je bolje ne zazivati te razine jer bi tehnika onda bila na 933

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ingra je virtualna firma, odnosno balon od sapunice, dok je Tehnika kamen temeljac hrvatskog građevinarstva. Neusporedivo. Tolike…


Ingra je virtualna firma, odnosno balon od sapunice, dok je Tehnika kamen temeljac hrvatskog građevinarstva. Neusporedivo. Tolike…

usporedba je bila samo u nivoima cijena u 03/2009 i trenutačnim cijenama, a nastavno na općepoznate izjave tipa – nemre to dolje – a pogledajte samo mjesec dana unazad cijeli crobex di je bio a di je sada … nikakav druk jer niti meni ne odgovara ovaj nivo, ali šta je tu je

a i kamen temeljac kad tone nije dobro biti na njemu … pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ELWAVE daje sljedeći count za Tehniku…. mmmmm, ovjde ima itekako prostora za rast.
Padajući ciklus za Tehniku je gotov!

26.11.2010 - Dan D

Nedavno je netko upitao kako izgleda W shape dna!
Pa nekako po meni to izgleda ovako.

26.11.2010 - Dan D


ELWAVE daje sljedeći count za Tehniku…. mmmmm, ovjde ima itekako prostora za rast.
Padajući ciklus za Tehniku je gotov!

Prvo pogledaj burzu danas nesrazmjer velikog pritiska na prodaju i minimalna kupnja jasno govore da danas padamo.Drugi problem je što danas europske burze okreću u crveno znači opet iskrcavanje.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split



ELWAVE daje sljedeći count za Tehniku…. mmmmm, ovjde ima itekako prostora za rast.
Padajući ciklus za Tehniku je gotov!

Prvo pogledaj burzu danas nesrazmjer velikog pritiska na prodaju i minimalna kupnja jasno govore da danas padamo.Drugi problem je što danas europske burze okreću u crveno znači opet iskrcavanje.
[/quote]

je,je….samo za tebe i tvog kompanjona spustit ćemo cijenu na 1000 kn da se možete ukrcati i držati je tamo mjesec-dva tako da u miru kupujete [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

U zadnjih par dana još nikada nije bila ovako slaba i prorijeđena kupnja na Tehnici. Molim DELUX-a kao vrsnog forumaša da iznese svoje stručno razmišljane o kretanju cijene dionice Tehnike danas.

Počela je velika igra umjetnog dizanja dionice Tehnike. Ljepo je za vidjeti veliku kupnju ali ustvari ta kupnja ne želi kupiti nego služi da nagovara druge da kupuju iznad te cijene.Da su stvarni kupci poskidali bi sve do 1.400 kuna ali niti su kupci niti to mogu. Drugo onda bi ih prodaja poklopila da se nebi mjesecima oporavili . Sad fino može krenuti iskrcaj prilika je odlična.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


Da su stvarni kupci poskidali bi sve do 1.400 kuna ali niti su kupci niti to mogu. Drugo onda bi ih prodaja poklopila da se nebi mjesecima oporavili .

Sam sebi skačeš u usta. [yawn]


Počela je velika igra umjetnog dizanja dionice Tehnike. Ljepo je za vidjeti veliku kupnju ali ustvari ta kupnja ne želi kupiti nego služi da nagovara druge da kupuju iznad te cijene.Da su stvarni kupci poskidali bi sve do 1.400 kuna ali niti su kupci niti to mogu. Drugo onda bi ih prodaja poklopila da se nebi mjesecima oporavili . Sad fino može krenuti iskrcaj prilika je odlična.

Sada je prilika za iskrcaj??? Vi ste tu pogriješili temu…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

New Report

Close