THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najveci odtpor j ena 14xx s 234 komada,ali svakoj sili dolazi i kraj.

dan poslje sutra


tehnički je kupnja ok na 1150–

Pa skoro pa bi se složio sa Deluxom, iako bi meni prihvatljivo bilo i 1200kn.

26.11.2010 - Dan D

Koliko god se netko radovao odbijancu, neće biti dugotrajan.
Target kupnje je 1070-1080kn. Dok ne vidim da je RSI dobro zaronio ispod 25 ne kupujem.
RSi je i dalje oko 35,xx.

26.11.2010 - Dan D



tehnički je kupnja ok na 1150–

Pa skoro pa bi se složio sa Deluxom, iako bi meni prihvatljivo bilo i 1200kn.
[/quote]
Danas sudeći po bježanju kupnje kolega može vam se ostvariti želja kupnja Tehnike na 1.200 kuna kolega DELUX pak za 1.000 će morati sačekati do sutra.

Ovdje ima svega samo ne vidim nijednu tzv. pozitivnu divergenciju.


ajme ljudi što nebulozirate…

thnk stvara jednu krasnu pozitivnu divergenciju, al to je tak nebitno na 1500 će je svi htjet bilo njoj sad dno il ronjala još

Vidi se da dečki igraju dvostruku igru. Jedan je za, a drugi protiv. Gdje je treći?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Većina kupnje ispod 1.200 kuna .

A meni bi pasalo ukrcaj kad padne na 10 kn, pa iskrcaj na 2500 ili više, to bi bilo za mene ok..

Zaronili smo ispod 1.300 zadnja cijena 1.291 otvorn je put prema 1.200 kuna.

Ono što sada nikako ne treba činiti je popustiti ovim predatorima i bježati van. U ovom trenutku treba jednostavno ignorirati ove oscilacije i sačekati povoljnije vrijeme. Da tehnika vrijedi, to znamo, pa će doći na svoje. A što se tiče ovih gore, ako im nema tko prodati, onda neće biti ni K/P dok kupovni nalozi bitno ne narastu


Ono što sada nikako ne treba činiti je popustiti ovim predatorima i bježati van. U ovom trenutku treba jednostavno ignorirati ove oscilacije i sačekati povoljnije vrijeme. Da tehnika vrijedi, to znamo, pa će doći na svoje. A što se tiče ovih gore, ako im nema tko prodati, onda neće biti ni K/P dok kupovni nalozi bitno ne narastu

Nije baš sve tako crno bijelo ili jednostavno dok 100 dionica pritiće prvih par prodaja na prvih par kupnji jedva 10 omjer snaga pokazuje veliki zaron koji nas očekuje danas. Veliki i mudri uvijek prodaju dok mali i naivni baš u to nezgodno vrijeme kupuju.

kupio sam na oko 14xx,misleći da će se od te razine odbiti,i u ponedjeljak prodao zbog stop lossa(nategnutog,jer sam vjerovao u dionicu)
sve sam mislio zaronit će mooožda i do 1350,jer 1400 je granica tvrda ko beton,odolijevala je više od godine dana,ali nažalost izgleda da se vraćamo na startne pozicije iz ožujka 2009,ako ne i ispod [embarass]
tehnički nažalost više nema otpora do 1000kn [bye]



Ono što sada nikako ne treba činiti je popustiti ovim predatorima i bježati van. U ovom trenutku treba jednostavno ignorirati ove oscilacije i sačekati povoljnije vrijeme. Da tehnika vrijedi, to znamo, pa će doći na svoje. A što se tiče ovih gore, ako im nema tko prodati, onda neće biti ni K/P dok kupovni nalozi bitno ne narastu

Nije baš sve tako crno bijelo ili jednostavno dok 100 dionica pritiće prvih par prodaja na prvih par kupnji jedva 10 omjer snaga pokazuje veliki zaron koji nas očekuje danas. Veliki i mudri uvijek prodaju dok mali i naivni baš u to nezgodno vrijeme kupuju.
[/quote]

hm, po toj logici ti sebe smatraš naivnim?

New Report

Close