THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Andrija Lompar: Aktorov kilometar košta 23,5 miliona eura, manje nego Konstruktorov

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/lompar-aktorov-kilometar-kosta-23%2c5-miliona-eura%2c-manje-nego-konstruktorov,77426.html

mora Tehnika gore, predobra je to firma!

Frankly my dear, I don't give a damn!

i svijet se vrti dalje i bez crnogoraca [cool]

dan poslje sutra

zakaj ovo tone ko da nema sutra?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


zakaj ovo tone ko da nema sutra?

vraća se na razine ispod 1000 kn, prevelika očekivanja i iluzije su bila ugrađena u cjeni zbog mogućeg/nemogućeg posla u CG.


zakaj ovo tone ko da nema sutra?

Ima sutra to i je problem a sutra još niže i tako iz dana u dan.



zakaj ovo tone ko da nema sutra?

vraća se na razine ispod 1000 kn, prevelika očekivanja i iluzije su bila ugrađena u cjeni zbog mogućeg/nemogućeg posla u CG.
[/quote]
To vide svi koji to žele vidjeti veliki igrači izlaze iz Tehnike a mali naivci ulaze , sutra daljnje iskrcavanje velikih.


Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
Ja rasprodajem.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Ni dobro, ni počelo s pritiskom 300 komada na prodaji kupnja preslaba i prorijeđena.




Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
Ja rasprodajem.
[/quote]
Pitanje je dali ćeš imati kome prodati kupnje gotovo da i nema.




Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
Ja rasprodajem.
[/quote]
Ma super, samo ti rasprodaj, netko će ti biti zahvalan ! [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close