THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prihvaćena je i "konzorcijeva" ponuda pa…To još ništa ne znači

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

zadnja transakcija od 5 kom po 1371 je očita manipulacija odnosno pokušaj spriječavanja započetog return-a… zna li netko kako, gdje, kome se može prijaviti ovo??

biom75

a šta bi ti prijavljivao čovječe? pa jel bilo bida do 1371? nije! dakle čovjek je prodao, netko drugi je kupio. kakve prijave, pa nije ovo sjeverna koreja!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kamo sreće da nikad nismo imali posla sa Konstruktorom….sada bi sigurno daleko bolje kotirali na burzi…a svejedno nikad nećemo saznati da li je to zaista bio dobar posao ili ne – onako iznutra vjerujem da je to bio tako dobar posao – već bi se našlo neko rješenje- ovako, možda je bolje bez toga, samo još da još nisu s Žderićem petljali… evo, opet netko manipulira, hanfa!!!!!!!

biom75


zadnja transakcija od 5 kom po 1371 je očita manipulacija odnosno pokušaj spriječavanja započetog return-a… zna li netko kako, gdje, kome se može prijaviti ovo??

ovo ide u best of foruma ikad [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


zadnja transakcija od 5 kom po 1371 je očita manipulacija odnosno pokušaj spriječavanja započetog return-a… zna li netko kako, gdje, kome se može prijaviti ovo??

[/quote]

Javnom vodovodu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


zadnja transakcija od 5 kom po 1371 je očita manipulacija odnosno pokušaj spriječavanja započetog return-a… zna li netko kako, gdje, kome se može prijaviti ovo??

Prvo priznas zeni (mami ili tati) gdje si sprcko lovu. Onda im velis da vise neces. I na kraju se okanes burze.

MY PRECIOUS!!!!



zadnja transakcija od 5 kom po 1371 je očita manipulacija odnosno pokušaj spriječavanja započetog return-a… zna li netko kako, gdje, kome se može prijaviti ovo??

Prvo priznas zeni (mami ili tati) gdje si sprcko lovu. Onda im velis da vise neces. I na kraju se okanes burze.

Znam kako ti je, najteže je priznati, poslije sve lakše……….
[/quote]
[sealed]


…ako netko prodaje po super cijeni od 1200 ja kupujem…samo prodajite, biće plakanja… [cry]…

Mislis kada padne ispod nominale (pa i nize) kroz koji mjesec?

MY PRECIOUS!!!!

ma jel?:

Postoji mogućnost da bi izvršenje ovog naloga zbog njegovih elemenata:

– vrijednost transakcije je 6.000 kn i manja
– broj komada vrijednosnih papira u nalogu je 5 ili manje
– promjena cijene veća od 5 posto u odnosu na zadnju transakciju,

a sukladno odredbama Zakona o tržištu vrijednosnih papira (čl. 108, NN br 84/02 i 138/06) te Pravilnika o dodatnim mjerama za spječavanje manipulacije tržištem (čl. 3, NN 46/07) moglo izazvati sumnju da se radi o potencijalnoj aktivnosti manipulacije.

biom75



…ako netko prodaje po super cijeni od 1200 ja kupujem…samo prodajite, biće plakanja… [cry]…

Mislis kada padne ispod nominale (pa i nize) kroz koji mjesec?
[/quote]

Ovdje bih se i ja mogao složiti s ivekom
Doduše rijetki su to trenutci, ali ipak se nadju [wink]

Nego

ajmeeeeeeeeeeee

ajmeeeeeeeeeeee
ajmeeeeeeeeeeee

Brzo POLICIJA, VOJSKA, USKOK,POSKOK, LUCKO, MAMBE, COBRE, TIGROVI…

NETKO je lupio dvije tehnike po asku i pokusava napraviti preokret

kome da to prijavim??? [lol] [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovdje bih se i ja mogao složiti s ivekom
Doduše rijetki su to trenutci, ali ipak se nadju [wink]

Eto, vidis da ja nisam tako los. Ovo sa nominalom je vrlo optimisticno. Decki ne salim se ali opcenito za vecinu firmi na burzi je pitanje hoce li egzistirati kroz koju godinu.

MY PRECIOUS!!!!

New Report

Close