THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UHHHHH

Ovo je al neko kipa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Koja žalosna i providna manipulacija , 100% od ovoga kompleksaša iz prethodnog posta.

Kolega jel i ovaj sad manipulacija?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Dakle, lovu imaš ali THNK nije DELUX dionica pa nećeš sve poskidati ? [thumbsup]

A što sam se fino istovario po kupnji 70 komada kolega system42 ti si to kupio od mene ? Mislim odigrati još jedan malo veći istovar odlučite se ili ti ili DELUX pa se postavite na bid.



Dakle, lovu imaš ali THNK nije DELUX dionica pa nećeš sve poskidati ? [thumbsup]

A što sam se fino istovario po kupnji 70 komada kolega system42 ti si to kupio od mene ? Mislim odigrati još jedan malo veći istovar odlučite se ili ti ili DELUX pa se postavite na bid.
[/quote]
Kolega nebude islo
Ja thnk ne budem kupovao , nikako iznad 500 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo kolega ja sam na bidu 133X. Lupite

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ovdje postaje zanimljivo……oko 1300 sam i ja…..to je ipak poklon…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


evo kolega ja sam na bidu 133X. Lupite

To si ti sa samo 50 dionica ? Pa postavi barem 250 na kupnju i ja ti poklopim .

Kolegice system 24

Jel kupujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

…ako netko prodaje po super cijeni od 1200 ja kupujem…samo prodajite, biće plakanja… [cry]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


A što sam se fino istovario po kupnji 70 komada kolega system42 ti si to kupio od mene ? Mislim odigrati još jedan malo veći istovar odlučite se ili ti ili DELUX pa se postavite na bid.

Opet lažeš, to uopće nisu bile tvoje dionice! Stavi transakcije pa dokaži!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

kraj priče u CG, aktor act

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-prihvacena-ponuda-aktora!,77415.html

PORAZ ŽDERIĆA
Bar-Boljare: Prihvaćena ponuda Aktora!
Autor/izvor: Mina-business
PODGORICA – Savjet za izgradnju autoputeva jednoglasno je danas prihvatio ponudu grčko-izraelskog konzorcijuma Aktor-HCH za izgradnju 63,5 kilometara autoputa Bar-Boljari po cijeni od 1,57 milijardi EUR.
Aktor-HCH je predložio da gradi kompletnu dionicu od Podgorice do Mateševa i djelove onih od Đurmana do Virpazara i od Virpazara do Podgorice. U prihvaćenoj ponudi nije definisano kako će se graditi put preko Skadarskog jezera, već je dogovoreno da Vlada to odluči narednih mjeseci.

Ministar pomorstva, saobraćaja i telekomunikacija, Andrija Lompar, najavio je na konferenciji za novinare da će finansijski sporazumi sa međunarodnim organizacijama i komercijalnim bankama biti potpisani u narednih tri do četiri mjeseca.

Pregovori sa Aktorom počeli su nakon što je Vlada u martu raskinula ugovor s hrvatskim konzorcijumom, kojeg su činili Konstruktor, Institut građevinarstva Hrvatske i Tehnika.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close