THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam tip od građevinaca,dražemi nekako more, tako da mi je baš svejedno kud će thnk,igh…
Ali ssljaker, kažeš da je kupnja nikakva, pa pogledaj tek prodaju stvarno nevjerovatna navala [lol]. Uostalom tko kupuje dionice na osnovu K/P, bolje da stavi novce na oročenje.

Gdje nam je kolegica s naocalama?

Evo imate po 1420 350 komada na prodaji

Zasto sad ne kupujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Gdje nam je kolegica s naocalama?

Evo imate po 1420 350 komada na prodaji

Zasto sad ne kupujete?


Kolega s jež frizurom, neznam zašto ali taj mi ja nalog jako čudan… 1430 je daleko do 1400 i vjerojatno planira povući manji ask… neznam zbog čega bi to radio ako ne zbog jeftinije kupnje…
(jeste li primjetili jutros sličan nalog na IGH ali je brzo nestao)

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Hoppp
Evo ga , 1374 zadnja

Maaaaloooo po maloooo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Koja žalosna i providna manipulacija , 100% od ovoga kompleksaša iz prethodnog posta.

ne znam tko i zašto prodaje onih 365 kom, ali znam tko bi to rado kupio… ja sigurno, a vjerujem i ssljaker, mstipan, delux i slični…

biom75


ne znam tko i zašto prodaje onih 365 kom, ali znam tko bi to rado kupio… ja sigurno, a vjerujem i ssljaker, mstipan, delux i slični…

kolega, pa nisam ja našao novce na cesti ili ih ubrao s kruške pa da kupujem tehniku tim novcem..

opaaaaa
pa tek sad vidim da je probijeno prošlo dno..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kolega, pa nisam ja našao novce na cesti ili ih ubrao s kruške pa da kupujem tehniku tim novcem..
opaaaaa
pa tek sad vidim da je probijeno prošlo dno..

je,je.. sa 3 panične dionice [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



ne znam tko i zašto prodaje onih 365 kom, ali znam tko bi to rado kupio… ja sigurno, a vjerujem i ssljaker, mstipan, delux i slični…

kolega, pa nisam ja našao novce na cesti ili ih ubrao s kruške pa da kupujem tehniku tim novcem..

opaaaaa
pa tek sad vidim da je probijeno prošlo dno..

[/quote]
Ovo je samo navlakuša




ne znam tko i zašto prodaje onih 365 kom, ali znam tko bi to rado kupio… ja sigurno, a vjerujem i ssljaker, mstipan, delux i slični…

kolega, pa nisam ja našao novce na cesti ili ih ubrao s kruške pa da kupujem tehniku tim novcem..

opaaaaa
pa tek sad vidim da je probijeno prošlo dno..

[/quote]
Ovo je samo navlakuša
[/quote]
Koja će samo biti navlakuša do petka svaki dam malo i gdje je kraj.



kolega, pa nisam ja našao novce na cesti ili ih ubrao s kruške pa da kupujem tehniku tim novcem..
opaaaaa
pa tek sad vidim da je probijeno prošlo dno..

je,je.. sa 3 panične dionice [lol]
[/quote]
Zasto ne kupuješ kad ti je thnk tako super
Imaš 360 komada po kako ti kazes " fantasticnoj cijeni"

fina kolicina..
Meni da je thnk dobra ja bih bez razmisljanja to sve poskidao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dakle, lovu imaš ali THNK nije DELUX dionica pa nećeš sve poskidati ? [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close