THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Donald Trump je napisao "kad bude bolja zarada u bilo kojem sektoru ostavit ću se nekretnina".
Ako je itko čitao njegove izjave i poslovne podvige onda će znat o čemu trkeljam. Tip je više zaradio u gradnji , u nektretninama nego vlasnici nekih najvećih firmi u SAD…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Donald Trump je napisao "kad bude bolja zarada u bilo kojem sektoru ostavit ću se nekretnina".
Ako je itko čitao njegove izjave i poslovne podvige onda će znat o čemu trkeljam. Tip je više zaradio u gradnji , u nektretninama nego vlasnici nekih najvećih firmi u SAD…

I kaj bi ja sad trebal misliti…….svi smo mi Donald Trump [lol] [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Prije svega,
pozdrav svim investitorima, šibicarima dakako i voajerima TK

Do večeras sam bio u ovoj zadnjoj skupini i to jako, jako dugo!
[proud]

Nadovezat ću se na post uvaženog kolege hlevnjaks,
TEHNIKA je dobila ovaj posao zaronivši sa cjenom nevjerojatno duboko, ponuđene cjene od dvadesetak drugih tvrtki je bila realana cca 90 MILIONA KN!!!!!!!!!!

Vjerujem da su kalkulanti u TEHNICI dobro izanalizirali stavke, ovdje nema velikog VTR-a kao na pojedinim dionicam naših auto cesta…[cry]

ps povremeni sam dioničar TEHNIKE

LP


si ušo danas ?

Ma ne to je samo metaforički za sutrašnje poskupljenje majoneze…navali na Zvijezdu!!!

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


HDEL je pao nakon dobivenog posla neki dan….

Najnoviji primjer neki dan kad su sva Todorićeva izdanja podnjela izvješće o odličnim poslovnim rezultatima osim Žitnjaka , za nagradu su sve dionice pale. No na Tehnici se pad vidi već po samoj slabašnoj kupnji.



HDEL je pao nakon dobivenog posla neki dan….

Najnoviji primjer neki dan kad su sva Todorićeva izdanja podnjela izvješće o odličnim poslovnim rezultatima osim Žitnjaka , za nagradu su sve dionice pale. No na Tehnici se pad vidi već po samoj slabašnoj kupnji.
[/quote]
Prodaja se jednostavno iskrcala po kupnji sad se čekaju naivci da se opet ohrabre pa da ih prodaja ponovno poklopi. Daljnji pad je neizbježan i naročito mali igrači to ne mogu spriječiti jer sada igraju veliki.




HDEL je pao nakon dobivenog posla neki dan….

Najnoviji primjer neki dan kad su sva Todorićeva izdanja podnjela izvješće o odličnim poslovnim rezultatima osim Žitnjaka , za nagradu su sve dionice pale. No na Tehnici se pad vidi već po samoj slabašnoj kupnji.
[/quote]
Prodaja se jednostavno iskrcala po kupnji sad se čekaju naivci da se opet ohrabre pa da ih prodaja ponovno poklopi. Daljnji pad je neizbježan i naročito mali igrači to ne mogu spriječiti jer sada igraju veliki.
[/quote]
Sve je to još sitno i nebitno ali ako krene pravo iskrcavanje pitanje glasi što onda , kupnja je već sad razbijena na što se osloniti u općem metežu.

ono što je sa dionicama tehnike pravilo, vjerojatno će se potvrditi i sada: dionica tehnike dugo stagnira ili pada a kada svi izgube vjeru i strpljenje dogodi se neočekivani obrat sa vrlo strmim grafom – naravno u smjeru gore… vlasnici dionice – budite strpljivi!

…jer zaposlenost kapaciteta ipak raste a novi poslovi polako dolaze…

biom75

Na sta se osloniti?
A nista,pripremiti cash i lagano u jeftin dokup.
Javite kad krene

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

pa,kupuje se budućnost,a ako smo ove godine na dnu,nemožemo nego gore
a ionako je dugoročno dno na oko 1400,i u pravilu je svaki put samo simbolično dotaknuto sa nekoliko dionica
dosad ispod jednostavno nije išlo,koliko god kupnja bježala…


Na sta se osloniti?
A nista,pripremiti cash i lagano u jeftin dokup.
Javite kad krene

Misliš kad krene iskrcavanje .

Tako je,to mislim.
Najvise od svega volim jeftine dionice.Zena mi je rekla da se ostavim dionica,jer stalno o njima razmisljam ,ali ne mogu.
zato,kad krene iskrcavanje,mi pametniji cemo biti spremni za ukrcaj.
Nadam se da ce biti iskrcaj i na drugim kvalitetnim dionicama,ne samo tehnici.

Da mi je jos jednom jeftino ubosti ernt,igh,atpl i ht,bio bih najsretniji.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close