THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa što je rekao krivo, samo je naveo razloge zbog kojih su crnogorci odbili najjeftiniju ponudu.
I dobro je rekao da je stvar politike i to europske. A crnogorci će teško pristati na grčku ponudu koja je žestoko preskupa.

Pogotovo je korektno da je Žderić napokon rekao istinu tako da svi investitori znaju na čemu je posao pao.
Meni je to ok. Sad svi imaju istu info, pa neka rade što misle da im je naj pametnije. [lol]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Čestitam Žderiću i ekipi što su navukli pohlepne na novi led budale nikad da nauče nego srljaju iz gubitka u gubitak. Tehnika kao i dionica IGH tek treba odraditi pad zbog poslova o kojima se govorilo a ispao samo mjehur od sapunice.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split



Evo stiglo na moj target i ja unišo. Ponjeo sam svu opremu za kampiranje iako ne vjerujem da ću dugo. [thumbsup]

Ma što bi već sutra možeš izaći puno jeftinije , je da ćeš biti u minusu ali bitno je da se nekaj događa , ne .
[/quote]

Naravno da se nekaj događa…
Događa se zarada od 5 % na prekonoćnu poziciju. [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


Žderić se pet nabacuje špekulacijama. Mislim da bi hanfa tu trebala konačno zaštititi investitore i pogotovo male dioničare igh i thnk

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-u-pet-dana-srusen-26%2c2%25%2c-hoce-li-ga-zderic-podici%3f,70404.html

Ne treba mene niko štititi..
RIS No Risk! [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

eto,kak se perspektiva promijeni u hipu…

što se promijenilo-čekanje da se bid pojača -da se jači igrači mogu povoljno svojim brutalnim kapitalom istresti po bidu -za njih prihvatljivim cijenam.


eto,kak se perspektiva promijeni u hipu…

Ma bila je debelo preprodana. Pa sad su nedavno dobili posao od 500 milijuna kuna za izgradnju Supernove prek Dalekovoda

evo kako izgleda ta brutalna trgovina na 5 minutnom grafu… [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


što se promijenilo-čekanje da se bid pojača -da se jači igrači mogu povoljno svojim brutalnim kapitalom istresti po bidu -za njih prihvatljivim cijenam.

Brutalno iskrcavanje .



što se promijenilo-čekanje da se bid pojača -da se jači igrači mogu povoljno svojim brutalnim kapitalom istresti po bidu -za njih prihvatljivim cijenam.

Brutalno iskrcavanje .
[/quote]

ako se danas iskrcavaju "jači" pa još "igrači" (množina!) na prometu od 108000kn,riječima:stotinuosamTISUĆAkuna,i još to nazivate brutalnim iskrcavanjem,stvarno smo jaki! [thumbsup]




što se promijenilo-čekanje da se bid pojača -da se jači igrači mogu povoljno svojim brutalnim kapitalom istresti po bidu -za njih prihvatljivim cijenam.

Brutalno iskrcavanje .
[/quote]

ako se danas iskrcavaju "jači" pa još "igrači" (množina!) na prometu od 108000kn,riječima:stotinuosamTISUĆAkuna,i još to nazivate brutalnim iskrcavanjem,stvarno smo jaki! [thumbsup]
[/quote]
Pogledajte IGH čim se popuni bid netko se iskrca



što se promijenilo-čekanje da se bid pojača -da se jači igrači mogu povoljno svojim brutalnim kapitalom istresti po bidu -za njih prihvatljivim cijenam.

Brutalno iskrcavanje .
[/quote]
a gdje se tebi kolega žuri-budi strpljiv -biti će još toga-ne brini

New Report

Close