THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bunić zaratio s Miličićem zbog posla od 80 mil. eura
Iako je Dalekovod 80,7 milijuna eura vrijedan posao gradnje centra Supernova u zagrebačkom Buzinu u srijedu prezentirao kao gotovu stvar, slučaj će vjerojatno završiti na sudu. U varaždinskom građevinaru Zagorje Tehnobeton (ZTB) osporavaju da je glavni izvođač Dalekovod jer, tvrde, ZTB još od siječnja ima potpisan ugovor o gradnji s investitorom,… [više]

BILO BI JAKO ČUDNO DA SE BUNIĆ NE UMJEŠA,TAKO I DO SADA IDUĆI ISPOD CIJENE OTIMA POSLOVE PO ZAGREBU I OKOLICI.


Znam ja to kolega Arlien, ali lako je tako, sastave daledkovod na zemlji i onda ga dignu na temelj, ali ovo zahtjeva rad na trećem katu bez ograde, a to Dalekovod ne zna, niti ima tako vješe radnike

To jedino može raditi Tehnika, a Dalekovod će razvoditi struju po banderama, eventuanlo će raditi prometne znakove i ogradu oko pristupnih cesta.

To je istina to su činjenice

Castro, 08.03.2010. u 12:01
kompromitirajući detalj je način dobivanja posla. Upućeni tvrde da je Dalekovod, kojem će glavni podizvođač biti Tehnika (ZSE:THNK-R-A) i Gamont obitelji Gavrilović, imao pomoć Grada Zagreba koji je uvjetovao izdavanje dozvola i izmještanje infrastrukture upravo dodjelom posla zagrebačkim tvrtkama. Svi izravno uključeni u posao odbacuju mogućnost takve ucjene

U pravu ste.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Tako je Kastro, to je zapravo dobila Tehnika, zato Dalekovod ne raste nego čami na istoj cijeni na koj je bio i kad je objavljena vijest, dok je Tehnika skočila za sto kuna od tada.

Ne kažem ja da Dalekvodo nije odlična firma i da neće skočiti najmanje na 400 kuna čim se objavi da su oteli 200 milijuna eura posla kazahstancima, nego samo ukazujem na priliku za jeftinom kupnjom Tehnike, koja je žestoko podcjenjena.

Brodari rules ( sad su malo zastali, ali čim se objavi BDI ide to up ) [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Evo stiglo na moj target i ja unišo. Ponjeo sam svu opremu za kampiranje iako ne vjerujem da ću dugo. [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


Evo stiglo na moj target i ja unišo. Ponjeo sam svu opremu za kampiranje iako ne vjerujem da ću dugo. [thumbsup]

Ma što bi već sutra možeš izaći puno jeftinije , je da ćeš biti u minusu ali bitno je da se nekaj događa , ne .

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-i-tehnika-tonu-sve-dublje%2c-ht-na-318,70344.html


jos i ovo [embarass]
Tehnika, Conex i Interkonzalting optuženi zbog urušavanja Kupske
Vaš link

Tehnika – 4.83 % dnevno – 5 % veliki prodaju mali i naivni kupuju.

Željko Žderić: Još vjerujem da ćemo graditi Bar-Boljare
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji list
SPLIT – Direktor Konstruktora Željko Žderić rekao je kako se još nada da će hrvatski konzorcij na kraju dobiti posao gradnje autoceste Bar-Boljare u Crnoj Gori, piše Večernji list.

U intervjuu je dodao da je glavni problem gubitka posla bio različit pogled investicijske banke iz Europe i vlade Crne Gore na redoslijed gradnje pojedinih dionica autoceste. Smatra da je ta banka, koja misli da prvo treba graditi dionicu od Bara prema Podgorici, ključna za uspjeh projekta.

Kaže da bi kamate bile puno veće ako banka ne podrži gradnju i to bi povećalo iznos za koji se zadužuje Crna Gora. Ponovio je da je njihov model financiranja i garancije bio potpun. Dodao je da bi u svakom slučaju hrvatski radnici našli posao na gradnji ceste.

http://www.vecernji.hr/biznis/posao-nam-nije-propao-gradit-cemo-autocestu-crnoj-gori-clanak-108441



jos i ovo [embarass]
Tehnika, Conex i Interkonzalting optuženi zbog urušavanja Kupske
Vaš link

Tehnika – 4.83 % dnevno – 5 % veliki prodaju mali i naivni kupuju.
[/quote]

Mali naivci kao ti kupovali su na 1900 pred desetak dana, pametni kupuju sada na 1500, ne kontaš razliku? Zato "šefe" oladi i odi drukat na onaj jadni todex, LEDO ti tone sve dublje [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

bungee jumping [thumbsup]

INTERVJU ŽELJKO ŽDERIĆ
Posao nam nije propao! Gradit ćemo autocestu u Crnoj Gori
Ekskluzivno za Večernji list direktor Konstruktora govori o poslu stoljeća prvi put nakon što je crnogorska vlada odlučila raskinuti pregovore s hrvatskim konzorcijem te tvrdi da ništa nije izgubljeno…

Vaš link

Žderić se pet nabacuje špekulacijama. Mislim da bi hanfa tu trebala konačno zaštititi investitore i pogotovo male dioničare igh i thnk

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-u-pet-dana-srusen-26%2c2%25%2c-hoce-li-ga-zderic-podici%3f,70404.html

New Report

Close