THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehnika – 2.68 % dobar pad za početak tko zna koliko nisko budemo odklizali do kraja trgovanja , iskrcavanje ne staje.


Tehnika – 2.68 % dobar pad za početak tko zna koliko nisko budemo odklizali do kraja trgovanja , iskrcavanje ne staje.

iskrcavanje je ocito …cjela 3 komada [lol] [lol] [lol] izgleda da su se stvari malo okrenule na trzistu….skuplja se po asku [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

oho, evo ga, prodano 5,6 kom… još toliko i evo nas na 2000

biom75

bura tek dolazi…slijedeci tjedan ce bit vrlo zanimljiv i vjerojatno pun manipulativnih clanaka…zato pamet u glavu 😉

Ja ču sačekati sa onim što imam do 28. – službeni rezultati, pa što bude nek bude.


Ja ču sačekati sa onim što imam do 28. – službeni rezultati, pa što bude nek bude.

Tak i ja, nek se pacaju još tjedan dana….

ja isto ne diram THNK jer realno i bez CG ove godine može na 2000+


ja isto ne diram THNK jer realno i bez CG ove godine može na 2000+

Ovako zbore mudraci svaki neuspjeh je u stvari uspijeh , to si učio od Podravkinih direktora koji to sad objašnjavaju istražiteljima u Remetincu. Zamisli koji će tek biti uspjeh kad objave da niste uspjeli niti na natječaju za Bugarsku a niti za Kazahstan . Bit ćeš pun euforije što ste više bez posla i što više propadate dionica vam više vrijedi……….ma car si.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


ja isto ne diram THNK jer realno i bez CG ove godine može na 2000+

Puno je realnije da ide na 1.400 kn.

sumnjam da ide na 1400 i prestanite bezsmisleno drukati

realno je puno više ovo je stvarnost 🙁

IDE JADRANKA U PONEDEL.U CG!

dan poslje sutra

New Report

Close