THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

već se izdušilo, zadnji je obro bostan, biče ovog jope u diskontu sve mi se ćini

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


već se izdušilo, zadnji je obro bostan, biče ovog jope u diskontu sve mi se ćini

Kolega vidim da pozorno pratite Tehniku, pa ako smijem pitati za vaše mišljenje, koliko po vašem mišljenju vrijedi THNK, i koja bi to cijena bila na kojoj mislite opet kupovati??

PS: pa gdje ste vi, nije vas bilo za šankom prošli petak [rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/



već se izdušilo, zadnji je obro bostan, biče ovog jope u diskontu sve mi se ćini

Kolega vidim da pozorno pratite Tehniku, pa ako smijem pitati za vaše mišljenje, koliko po vašem mišljenju vrijedi THNK, i koja bi to cijena bila na kojoj mislite opet kupovati??

PS: pa gdje ste vi, nije vas bilo za šankom prošli petak [rolleyes]
[/quote]

Mislim jope kupovat kad vi prestanete navlačiti i započnete sa novim ciklusom ljepljenja crnih vijesti.
Tada je pravo vrijeme za unići. [thumbsup]

PS

za šankom nisam bio jer nije bila moja smjena [wink]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

Tako je. Evo prvog koji nije kupio.


Meni iskreno ovo liči opet na onu klasičnu. Sell on news. Efektni tih poslova vidjet će se u dalekoj budućnosti, ako ih uopće bude s obzirom na ponuđene cijene. IMHO

moja najdraža dionica naZSE u zadnjih godinu dana.
morao sam to reći




već se izdušilo, zadnji je obro bostan, biče ovog jope u diskontu sve mi se ćini

Kolega vidim da pozorno pratite Tehniku, pa ako smijem pitati za vaše mišljenje, koliko po vašem mišljenju vrijedi THNK, i koja bi to cijena bila na kojoj mislite opet kupovati??

PS: pa gdje ste vi, nije vas bilo za šankom prošli petak [rolleyes]
[/quote]

Mislim jope kupovat kad vi prestanete navlačiti i započnete sa novim ciklusom ljepljenja crnih vijesti.
Tada je pravo vrijeme za unići. [thumbsup]

PS

za šankom nisam bio jer nije bila moja smjena [wink]
[/quote]
Propao posao kolega ,dionica se vratila tamo gdje smo bili prije par dana.

Dajte još dobrih vijesti………..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo su pre slabe vijesti sad opet ronimo


Dajte još dobrih vijesti………..!

Evo jedna loša:
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/pzp-bar-boljare-je-neodrziv-projekt%2c-pokrecemo-inicijativu-za-anketni-odbor,68158.html

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

haha ovi iz seebiz su neumorni drukeri ,s kim su se oni zamjerili.I nitko njima ništa ne može

čini mi se da ovo opet ide na početak ,nevjerovatno


čini mi se da ovo opet ide na početak ,nevjerovatno

Pa naravno, tko se nije skrio, magarac je bio 🙂

New Report

Close