THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam zašto imam neki glupi osjeća……nešto u želucu…kao da će na kraju naši ipak ispasti iz špila [undecid]
Grci su u EU….u problemima…ugrožavaju Euro…malo spuste cijenu i to je to [cool] NEĆU JEDAN [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo cure, ha, ha, ha, hvala Split na svemu,
a vi ste Dalmatinci ionak vječita prijetnja nama Zagorkama, ha, ha

beti

pozdrav kolegama iz susjednog posta IGH [thumbsup]

Sutra na otvaranju pocinjemo od najmanje 2000. Vase prognoze? 😀


Neznam zašto imam neki glupi osjeća……nešto u želucu…kao da će na kraju naši ipak ispasti iz špila [undecid]
Grci su u EU….u problemima…ugrožavaju Euro…malo spuste cijenu i to je to [cool] NEĆU JEDAN [angry]

jel 2 bolje ? [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Sutra na otvaranju pocinjemo od najmanje 2000. Vase prognoze? 😀

Moje prognoze su usmjerene na to kaće se počet ispuhivat. Ko uniđe zadnji, jadna li mu majka.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

ajde naslušali smo se toga ,već je bila na 800kn nekima


ajde naslušali smo se toga ,već je bila na 800kn nekima

To je drugo. Rast 18 % danas pa onda ako opet bude još sutra 10 % u jednom danu, šta moš očekivat posli toga neg da se izduši. Uzročno posljedična veza.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



Sutra na otvaranju pocinjemo od najmanje 2000. Vase prognoze? 😀

Moje prognoze su usmjerene na to kaće se počet ispuhivat. Ko uniđe zadnji, jadna li mu majka.
[/quote]
jedan dan rasta i vec bi ispuhivali….ljudi pobjeglo vam je i ok…sto sad….cekaj novu priliku….jal je prejak [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Neznam zašto imam neki glupi osjeća……nešto u želucu…kao da će na kraju naši ipak ispasti iz špila [undecid]
Grci su u EU….u problemima…ugrožavaju Euro…malo spuste cijenu i to je to [cool] NEĆU JEDAN [angry]

jel 2 bolje ? [lol]
[/quote]

puno bolje [thumbsup]..ma što puno bolje-100% bolje..hvala [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Neznam zašto imam neki glupi osjeća……nešto u želucu…kao da će na kraju naši ipak ispasti iz špila [undecid]
Grci su u EU….u problemima…ugrožavaju Euro…malo spuste cijenu i to je to [cool] NEĆU JEDAN [angry]

jel 2 bolje ? [lol]
[/quote]

puno bolje [thumbsup]..ma što puno bolje-100% bolje..hvala [smiley]
[/quote]

Ma nek ti Prinos na THNK bude bar koliko piše gore desno [lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sutra je blokada na 1.928,84 kuna… to se skida odmah u prvoj transakciji…

New Report

Close