THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje je tebi dionica rasla 100%,srozala se tpm


Gubitak ovakvog posla može biti samo dobra vijest, jer posao i nije valjao pod onim uvjetima.
Kako veli kolega Prinos tek nakon gubitka posla može Tehnika do 2400-2500.

Ti si puko, što li je tebi?
Ode Tehnika, pa dobro, to je jedino što su mislili raditi, nema drugih psolova.
Zovi u Tehniku pa pitaj, vidiš li da grade nove stanove?

Nema ništa, samo neprodanih stanova koliko ti volja.
Dopusti, ali ja radim u branši, koja je povezana s tržištem nekretnina i znam što je sa TEhnikom, tamo je živa opasnost, a pogotovo će biti sada ako propadne posao u C. Gori.

Užas jedan.
A ti napišeš da je to dobro?
Dođi u Zagreb malo i raspitaj se što se događa sa tržištem nekretnina i Tehnikom, nije Tehnika u Splitu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

uopće nije bitno jel posao dobar ili ne dionice igh i thnk rasle su na špekulaciji da će dobiti posao u CG,druge priče nije bilo,dakle…

kada čitam neke postove razmišljam si nije ni čudo što 90% ljudi na burzi gube novac!


uopće nije bitno jel posao dobar ili ne dionice igh i thnk rasle su na špekulaciji da će dobiti posao u CG,druge priče nije bilo,dakle…

Dakle ispuhivanje balona stvorenog na lažima kako ste dobro primjetili kolega.



Gubitak ovakvog posla može biti samo dobra vijest, jer posao i nije valjao pod onim uvjetima.
Kako veli kolega Prinos tek nakon gubitka posla može Tehnika do 2400-2500.

Ti si puko, što li je tebi?
Ode Tehnika, pa dobro, to je jedino što su mislili raditi, nema drugih psolova.
Zovi u Tehniku pa pitaj, vidiš li da grade nove stanove?

Nema ništa, samo neprodanih stanova koliko ti volja.
Dopusti, ali ja radim u branši, koja je povezana s tržištem nekretnina i znam što je sa TEhnikom, tamo je živa opasnost, a pogotovo će biti sada ako propadne posao u C. Gori.

Užas jedan.
A ti napišeš da je to dobro?
Dođi u Zagreb malo i raspitaj se što se događa sa tržištem nekretnina i Tehnikom, nije Tehnika u Splitu.

lp
[/quote]

Moram ovdje reagirati i napisati da je Split u pravu (makar osobno mislim da bu dobili posao u CG).

Tehnika je bolja ako ne i najbolja građ firma u Hrv.

Stanogradnja je manji dio poslova koje trenutno obavljaju.

Trenutno je situacija takva kakva je, nema likvidnosti i to sve muči, ali oni ipak svaki mjesec uplate dividendu.

Ali kada dođe lova i krene oporavak ovakve firme kao što su Tehnika će prve procvast.

Meni je najviše žao kolege anricoma, stalno promašuje pravi trenutak. Prodao je THNK na 1600, pa kad su ga uvjerili da će ići na 2000, opet je kupio na 1800. Onda kad je počelo padati brzo je prodao pa opet kupio na 1600 jer mu se učinilo da će THNK raditi u CG. A sad mu propade i ta zadnja nada pa nam slijedi novi pad prema 1400 kn. Život je tako nepravedan [cry]
Anricome, ne daj se [bye]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Meni je najviše žao kolege anricoma, stalno promašuje pravi trenutak. Prodao je THNK na 1600, pa kad su ga uvjerili da će ići na 2000, opet je kupio na 1800. Onda kad je počelo padati brzo je prodao pa opet kupio na 1600 jer mu se učinilo da će THNK raditi u CG. A sad mu propade i ta zadnja nada pa nam slijedi novi pad prema 1400 kn. Život je tako nepravedan [cry]
Anricome, ne daj se [bye]

[thumbsup]

Budite sretni da vam posao u Montenegru propadne,nema tu kruha,da je suprotno radili bi to Zlovenci ili Germani a možda i Rusi.

obožavam strvine-posebno ovce

Kolega Plavi, znam da bi voljeli kupovati jako nisko, al opet ne treba ni škrtariti.


Meni je najviše žao kolege anricoma, stalno promašuje pravi trenutak. Prodao je THNK na 1600, pa kad su ga uvjerili da će ići na 2000, opet je kupio na 1800. Onda kad je počelo padati brzo je prodao pa opet kupio na 1600 jer mu se učinilo da će THNK raditi u CG. A sad mu propade i ta zadnja nada pa nam slijedi novi pad prema 1400 kn. Život je tako nepravedan [cry]
Anricome, ne daj se [bye]

Ja se samo nadam da je kolega Anricom jučer čekao s onih nedosegnutih 25 kom na 1555 [pray]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Tehnika nije loša tvrtka,konkurencija je sve veća na domaćem terenu,malo su se zaigrali u tuđem dvorištu u niskogradnji.Zašto’zar je to unosnije? gubi se puno energije za ništa dok im ZT uzima poslove u visokogradnji.Možda to rade smišljeno da ovladaju tvrtkom kada dionica bude dovoljno jeftina?

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close