THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.tehnika.hr/USER/AspCode/Home.asp

neide ispod 1700 [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a jeste se razbacali linkovima o autocesti u CG. Glavna djelatnost Tehnike su domaći projekti, pokoja bolnica u Alžiru i sl. Mislim da će ova godina biti dobra ta tehniku, ne toliko financijski već u vidu smanjivanja konkurencije jer će dosta građevinara propasti.


a jeste se razbacali linkovima o autocesti u CG. Glavna djelatnost Tehnike su domaći projekti, pokoja bolnica u Alžiru i sl. Mislim da će ova godina biti dobra ta tehniku, ne toliko financijski već u vidu smanjivanja konkurencije jer će dosta građevinara propasti.


po trenutnoj situaciji mislim da od ovih poslova -CG ,neće biti ništa-no ima još nekoliko dana da se obijave vijesti treba biti strpljiv…

Večeras na htv1 u emisiji otvoreno

pa gdje ste sada forumaši,drucker i loseri!

dan poslje sutra

Mislim da ce sve biti OK sa ovim poslom. Too big to fail…. 😉

jao,jao…izgleda da nam propada CG, Jure je nešto muljao, ali vidi se da laže da dobije na vremenu [cry]

Nakon pustih milijardi nepovratno i bezuspješno ulupanih u brodogradnju, krucijalni problem hrvatske države su jamstva za kredit od 124 milijuna eura o kojima ovisi posao 22 puta veće vrijednosti. 3. maj je prije nekoliko mjeseci bez problema dobio državna jamstva za kredit od preko 200 milijuna dolara, usprkos praktički višedesetljetnom poslovanju s gubitkom. Tipično poremećeni balkanski kriteriji.

Naravno, da priča bude bizarnija, isti taj direktor koji se prije tri mjeseca izgrebao za ogromna državna jamstva je nedavno bio prisiljen podnijeti ostavku jer se razotkrilo da je u 2009. spiskao 430 tisuća kuna za reprezentaciju! Vjerovatno se čovjek malo raspojasao za Novu godinu, kad je već uknjižio tako dobar kredit.

http://www.24sata.hr/news/rastrosni-direktor-3-maja-ipak-sam-podnio-ostavku/154858/

Problem s poslom u Crnoj gori vjerojatno ide drugom logikom Vlade …….a to su prihodi od cijelog posla……….pretpostavljam, da će Jure osnovati , a već je i osnovao poduzeće u Crnoj gori, gdje će
preseliti svo svoje poslovanje vezano uz obaveze I PRIHODE, naravno………
Za djelatnike će plaćati poreze tamo……nabavljati robu sa nižim cijenama , bez velikog opterećenja…. a porez na dobit te FIRME U CRNOJ GORI………..nema veze s prihodima IGH
U Hrvatkoj ………osim dijela troškova korištenja svoje tehnologije po sistemu međunarodno
priznatih certifikata koje imaju……….
Dakle, Zašto bi Vlada jamčila za izvedbu takvog posla ….od kojeg osim cijene izdanog papira
nema drugih prihoda…………….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nakon pustih milijardi nepovratno i bezuspješno ulupanih u brodogradnju, krucijalni problem hrvatske države su jamstva za kredit od 124 milijuna eura o kojima ovisi posao 22 puta veće vrijednosti. 3. maj je prije nekoliko mjeseci bez problema dobio državna jamstva za kredit od preko 200 milijuna dolara, usprkos praktički višedesetljetnom poslovanju s gubitkom. Tipično poremećeni balkanski kriteriji.

Možda im bog prosvijetli pamet….treba se nadati i moliti [pray]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

New Report

Close