THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i mene…
pozdrav svim tehničarima (čak i onima koji su tek jučer ušli) … [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Kolega dokupljivac

Target od 2200 je daleko gdje ste poceli, ja cu vas otpratit djelomna tom putu, a onda vas ostavljam sa hvataocima zadnjeg vagona u vlaku smrti koji se sad malo penje prije nego li krene u provaliju

2200?!? Tehnike ili Crobexa?

Stanje u Top10
PBZ fond je prodao zadnje vrijeme oko 900 komada, zaključno sa četvrtkom 26.11.2009.
Sutra će se pokazati da li je neko iz Top10 prodavao u petak onu masu dionica po 1450-1500.
Ja se ne bi čudio da se pokaže da je to opet bio PBZ fond.

* Važeći podaci za uredovni dan 01.12.2009 .
TEHNIKA D.D./REDOVNE THNK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. (1/1) 18.875 9,96 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 6.500 3,43 Skrb. račun
4. FILIPEC FILIP 5.147 2,72 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
7. POPOVIĆ DAVORIN 3.547 1,87 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.542 1,87 Skrb. račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.591 1,37 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.324 1,23 Skrb. račun
Ukupno: 47,18

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kolega dokupljivac

Target od 2200 je daleko gdje ste poceli, ja cu vas otpratit djelomna tom putu, a onda vas ostavljam sa hvataocima zadnjeg vagona u vlaku smrti koji se sad malo penje prije nego li krene u provaliju

2200?!? Tehnike ili Crobexa?

[/quote]
Bio jedan kolega ovdje u 2007 i poč. 2008 …tvrdio je isto ….svi su se smijali !! Nitko mu nije vjerovao !
A na kraju ……imao je pravo !! Na našu žalost .
OPREZ NE ŠKODI !!
A na kraju

THNK je partner u poslu stoljeća od 2,5 Mrld EUR u Crnoj Gori što garantira stabilne prihode i zaposlenost čak i u ovom kriznom periodu i u narednim godinama. Ne treba zaboraviti ni nedavno potpisan ugovor s Ingrom o zajedničkim nastupima na poslovima u Alžiru, što jasno govori da se i od tamo uskoro očekuju dobre vijesti.
Sad smo u prosincu, vjerojatan je i očekivan christmas raly na većini dionica tako da ako netko misli trejdati, ne samo s THNK već i s drugim dionicama, moglo bi mu se dogoditi da ih za par dana opet kupuje +15% skuplje. Možda na valovima uspije uloviti par % razlike, ali generalno se to ne isplati.
Ja neki veći pad tržišta ne vidim skoro do kraja siječnja, naravno da će biti i manjih korekcija do tada, ali višegodišnje iskustvo mi govori da bi sada trebao zavladati UP trend, a uvijek stradaju oni koji igraju kontra trenda. Rijetki su trejderi koji uspiju nadmašiti zaradu koju bi ostvarili samo da su ostali u dionici koja raste [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


THNK je partner u poslu stoljeća od 2,5 Mrld EUR u Crnoj Gori što garantira stabilne prihode i zaposlenost čak i u ovom kriznom periodu i u narednim godinama. Ne treba zaboraviti ni nedavno potpisan ugovor s Ingrom o zajedničkim nastupima na poslovima u Alžiru, što jasno govori da se i od tamo uskoro očekuju dobre vijesti.
Sad smo u prosincu, vjerojatan je i očekivan christmas raly na većini dionica tako da ako netko misli trejdati, ne samo s THNK već i s drugim dionicama, moglo bi mu se dogoditi da ih za par dana opet kupuje +15% skuplje. Možda na valovima uspije uloviti par % razlike, ali generalno se to ne isplati.
Ja neki veći pad tržišta ne vidim skoro do kraja siječnja, naravno da će biti i manjih korekcija do tada, ali višegodišnje iskustvo mi govori da bi sada trebao zavladati UP trend, a uvijek stradaju oni koji igraju kontra trenda. Rijetki su trejderi koji uspiju nadmašiti zaradu koju bi ostvarili samo da su ostali u dionici koja raste [wink]

ja mislim da se čeka vijest iz Alžira da pojedinci već to znaju pa sad kupuju THNK a kad bude vijest na ZSE onda će bit prošla baka sa kolaćima


Stanje u Top10
PBZ fond je prodao zadnje vrijeme oko 900 komada, zaključno sa četvrtkom 26.11.2009.
Sutra će se pokazati da li je neko iz Top10 prodavao u petak onu masu dionica po 1450-1500.
Ja se ne bi čudio da se pokaže da je to opet bio PBZ fond.

* Važeći podaci za uredovni dan 01.12.2009 .
TEHNIKA D.D./REDOVNE THNK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. (1/1) 18.875 9,96 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 6.500 3,43 Skrb. račun
4. FILIPEC FILIP 5.147 2,72 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
7. POPOVIĆ DAVORIN 3.547 1,87 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.542 1,87 Skrb. račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.591 1,37 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.324 1,23 Skrb. račun
Ukupno: 47,18

Kao što sam i pretpostavio u petak je PBZ fond bio taj koji je nemilice prodavao na 1450-1500 kuna.
Prodali su u petak preko 1000 komada. Ukupno oko 2000 komada u ovom zadnjem padu cijene.

Stvarno su biseri. Svaka im čast.

* Važeći podaci za uredovni dan 02.12.2009 .
TEHNIKA D.D./REDOVNE THNK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEHNIKA ESOP D.O.O. 37.891 20,00 Osnovni račun
2. TEHNIKA D.D. (1/1) 18.875 9,96 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 5.482 2,89 Skrb. račun
4. FILIPEC FILIP 5.147 2,72 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 4.483 2,37 Skrb. račun
7. POPOVIĆ DAVORIN 3.547 1,87 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.542 1,87 Skrb. račun
9. MULOVIĆ BESALET 2.591 1,37 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.574 1,36 Skrb. račun
Ukupno: 46,77

RBA je kupovao!!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kolega K.
To je ipak fond ,možda su samo glupi,opet možda znaju više od nas.
Ova firma se mora susrest sa velikm tužbama,koje su nama malim investitorima velika nepoznanica.
Za dugorocnog ulagća je bolje malo stat na loptu,za trejdera-njega baš briga.
Nemojte bit sigurni u ovu dionicu,a ni u Crobexs.


Kolega K.
To je ipak fond ,možda su samo glupi,opet možda znaju više od nas.
Ova firma se mora susrest sa velikm tužbama,koje su nama malim investitorima velika nepoznanica.
Za dugorocnog ulagća je bolje malo stat na loptu,za trejdera-njega baš briga.
Nemojte bit sigurni u ovu dionicu,a ni u Crobexs.

kolega da vi niste pobrkali lončiće nije to Sklad-gradnja nego THNK bar ovih dana imamo svašta ali nismo ništa čuli loše za THNK



Kolega K.
To je ipak fond ,možda su samo glupi,opet možda znaju više od nas.
Ova firma se mora susrest sa velikm tužbama,koje su nama malim investitorima velika nepoznanica.
Za dugorocnog ulagća je bolje malo stat na loptu,za trejdera-njega baš briga.
Nemojte bit sigurni u ovu dionicu,a ni u Crobexs.

kolega da vi niste pobrkali lončiće nije to Sklad-gradnja nego THNK bar ovih dana imamo svašta ali nismo ništa čuli loše za THNK
[/quote]
Nemam više Tehniku,al svejedno mogu reći da kreću novi stambeni krediti daleko povoljniji…
Jako dobra vijest za Tehniku.

ako se ne varam, tehnika bi poslije svakog dna radila dobar odbijanac, do 127% pada….ako je po tome ne piše nam se loše…
i u prošlom rastu je neko vrijeme stajala na 1700 i onda poletjela…

Priča se da je pbz rasprodavao i snižavao cijenu da bi njihov mif mogao jeftinije kupovati. Samo nemojte se time povoditi, to je samo priča. Prije eventualne kupovine se treba dobro raspitati.

New Report

Close