THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može li mi netko reći dali je ovaj mjesec bio isplačen dio dividende
hvala

Spuštena je znatno granica za ulaganje OMF-ova.

http://www.hanfa.hr/uploads/50-09-9.pdf

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Spuštena je znatno granica za ulaganje OMF-ova.

http://www.hanfa.hr/uploads/50-09-9.pdf

Odlična vijest…i jako bitna vijest [cool]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


može li mi netko reći dali je ovaj mjesec bio isplačen dio dividende
hvala


Druga rata dividende (2/6) isplaćena na račun.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Da,legla je druga (2) šestina

TILT 1727kn

kako se žestoko šiba po prodaji THNK!
+BLOKADA
do kraja tjedna ode ovo na 2000 kn. čestitke svima koji su kupili u petak na 1450-1500 [thumbsup]
palac dolje za drukere koji su navlačili ljude da prodaju pričama o padu THNK na 1200 kn [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

zanimljivo kako jedan dan ovo ništa ne vrijedi, prodaje se samo da se proda, ide sve u propast, a drugi dan se skida i nema dosta na ponudi kolika je euforija, a ništa se nije promijenilo u građevini i developerima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

2 dana..2 pozitivne blokade!! to ne vidjesmo dosta dugo ovdje …. priključujem se mišljenju kolege Rekvijema …. crni petak pa ludi ponedjeljak i utorak …..
sve je to igra ….u glavama!!!

Kolega Rekvijem bojim se da su vam neke činjenice promakle?
-naime glavni navlakači prema dolje i glasnici navodnih loših vijesti su se nakrcali
-naravno da se sad ne javljaju jer su postigli što su htjeli ( uz pomoć insajd infoa )
-sad mudro šute, nakon što su se nakrcali
-bar da su jutros još ljudima preporučili kupnju kao ja, možda bi im i oprostili ovako ostaje gorak dojam o njihovom trejderskom znanju
-ali to vam je tako, malo ljudi se usudi iskreno pisati, upravo zbog takvih sebičnih jalnuša…

http://www.kucilooro.webs.com/

Kada sam kupovao THNK neki dan (sve dokumentirano na forumu) jedan kolega znalac TA me uvjeravao da radim grešku…. Prijatelj iz financijske industrije me uvjeravao u petak da treba rasprodati odmah sve građevinare… Tržište je savršena mašina za transfer novaca od neznanja prema znanju.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kada sam kupovao THNK neki dan (sve dokumentirano na forumu) jedan kolega znalac TA me uvjeravao da radim grešku…. Prijatelj iz financijske industrije me uvjeravao u petak da treba rasprodati odmah sve građevinare… Tržište je savršena mašina za transfer novaca od neznanja prema znanju.


Da kolega čestitam, i ja sam dokumentirao da sam uša na 1480, i uz to napisao svima javno da je target 1450 i da ispod toga neće.Mnogi mi nisu vjerovali.
Bogami biti će za burek.

Korkyra

New Report

Close