THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je u najmanju ruku sumnjivo, zar će thnk u stečaj?


Ovo je u najmanju ruku sumnjivo, zar će thnk u stečaj?

dečki ovdje se sprema gadan fajt


koja rasprodaja???

Mislijo sam oci al kad vidim ovakvu rasprodaju na cijeni od 1450 sad znam da to ide jos dole.
Mislim negdje na 1250 kn

LP

Griješiš, 1450 je dno. Slijedi odbijanac, uskoro će biti počišćeno i ovo na 1500 [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Neko je danad skupio lijepu količinu THNK po super cijeni. Mislim da je kupac napravio bolji posao od prodavača.
Očito je da je na ovoj cijeni THNK vrlo atraktivno ulaganje. Svaka čast kupcu (možda ćemo za 3 dana vidjeti u SKDD tkoje to bio).

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da ali nalozi na prodaji stalno stižu


da ali nalozi na prodaji stalno stižu

Nema ih više, na kupnji iznad 1450 je preko 150 komada, a više nema istresanja. Ovi što prodaju na 1500 su trejderi koji su kupili na 1450 pa sad hoće zaraditi za burek. [tongue]
Izgleda tko je jamio, jamio. Sad će trebati odrješiti kesu i lupati po asku [thumbsup]


da ali nalozi na prodaji stalno stižu

ali niti kupnja ne posustaje… mislim da bi svakako trebalo kupiti na 1450… nećemo puno pogriješiti a možemo dobro zaraditi… imho

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


da ali nalozi na prodaji stalno stižu

Kad sam vidio kako pljušti po bidu odmah sam si išao kupiti gospođicu Tehniku. Ovo me podsjetilo na 3.mjesec kad je na obratu trenda isto ovako prodavač silovao i rasprodao sve po 1000kn [lol]
Maher [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



da ali nalozi na prodaji stalno stižu

ali niti kupnja ne posustaje… mislim da bi svakako trebalo kupiti na 1450… nećemo puno pogriješiti a možemo dobro zaraditi… imho
[/quote]
Definitivno se slažem! Koji ti je broj grudnjaka?

mislim da ce se u Ponedjeljak moci kupiti dosta nize

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




da ali nalozi na prodaji stalno stižu

ali niti kupnja ne posustaje… mislim da bi svakako trebalo kupiti na 1450… nećemo puno pogriješiti a možemo dobro zaraditi… imho
[/quote]
Definitivno se slažem! Koji ti je broj grudnjaka?
[/quote]
splićo, broj grudnjaka je ovdje definitivno nebitan, osim ako ga ne trebaš za multipliciranje cijene THNK u narednom periodu…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Meni se sve to skupa čini dobro izrežirano, namjerno ili slučajno. Do prije samo dva mjeseca cijena se pumpala u nebesa, na krilima izdašne dividende, premda je zapravo rok za upis u knjigu dioničara istekao još krajem kolovoza. Nakon što su prošli svi pravi (i fiktivni) rokovi, dividende niotkud, pa nakon par dana stiže sramežljivo priopćenje Uprave kako isplate idu u ratama jer se nema novaca (a u kolovozu ih je bilo)? Još par dana poslije, g. Filipec u svim novinama izjavljuje kako za THNK i sve građevinare tek dolaze teška vremena i dionica kreće strmoglavo prema dolje i pumpa se non-stop u minus. Dobrih vijesti niotkud, a čak i ako se koja pojavi (partnerstvo s INGRA-om u Alžiru) prolazi uglavnom nezapaženo. U završnoj fazi, kad ekstremni pad već postaje svima sumnjiv, pojavljuju se zabrinute glasine o mogućem stečaju i većim problemima u tvrtki tako da se svim drhtavim ručicama izbije i zadnja dionica. Za nekoliko tjedana, ovog svega se vjerovatno više nitko neće ni sjećati, a dionica će uz mali promet neupadljivo rasti, kao i nakon srpnja.

New Report

Close