THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

direktore, obrazloži pad ispod 1500 kn!?
I propustio si i ovaj puta reći da su svi građevinari koma i da treba dokupljivati LEDO, ZVZD i neku tamo banku….

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


direktore, obrazloži pad ispod 1500 kn!?
I propustio si i ovaj puta reći da su svi građevinari koma i da treba dokupljivati LEDO, ZVZD i neku tamo banku….

Nemora direktor niš obrazložit, THNK je upravo taknula 1500 [bye]
A Ledo i danas mozete prodat iznad 7k

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


I dalje tvrdim da 1540 neće puknuti….

evo ga, pa ti i dalje tvrdi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



I dalje tvrdim da 1540 neće puknuti….

evo ga, pa ti i dalje tvrdi
[/quote]
To je kolega vjerojatno misli na 1450, malo je smiša brojke.
Što ekipa radi od ove jadnice, nezasluženo.

Korkyra

Al nemogu da vjerujem tko rasprodaje po ovim cijenama?

Nije smak svijeta [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Al nemogu da vjerujem tko rasprodaje po ovim cijenama?

Nije smak svijeta [lol]


Nije svijeta ali Tehnike očigledno jest, tj brojke govore za sebe?

Zadnja 1480
Nas kolega dokupljivač je ovo poceo marljivo skupljati na 2200.
Vrijedan je kao hrčak

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ovo pada kao kamen. a što je najgore, ne nazire se dno. kad god pomislim da je okopnila prodaja, dođe nova tranša…još veća… ovim tempom sljedeći tjedan je ispod 1000 kuna. zna li netko što se događa? [undecid]

onima koji su kupovali u silaznom trendu po 2200 trebat će ravno 50% rasta sa ovih razina da se vrate na nulu. Iz ove perspektive izgleda kao Science Fiction.Ipak…što reći do li nadati se najboljem. [undecid]

Sve je jasno, prate se oscilatori i prije okretanja prodaja.
Ipak mi se cijena 1650činila prevelika pa sam izišao na toj cijeni bez gubitaka.
Danas, 150kn niže, na 1500 sam kupovao opet, s popustom.
Hvala brižnima, al ne sekirajte se za mene, jer na Tehnici ne gubim više od 50kn.


ovo pada kao kamen. a što je najgore, ne nazire se dno. kad god pomislim da je okopnila prodaja, dođe nova tranša…još veća… ovim tempom sljedeći tjedan je ispod 1000 kuna. zna li netko što se događa? [undecid]

onima koji su kupovali u silaznom trendu po 2200 trebat će ravno 50% rasta sa ovih razina da se vrate na nulu. Iz ove perspektive izgleda kao Science Fiction.Ipak…što reći do li nadati se najboljem. [undecid]

Kolega ni meni nije više jasno što se događa, jer ovaka linija pada nije bila ni u ona najgora vrimena.
U redu je korekcija zbog već znanih razloga kod građevinara, ali ovo ispada da je THNK pred bankrotom.
I ja danas malo uša na 1480 nisam moga izdržati, ali sve mi se čini da sam URANI.
Ako probije prošlo dno 1451, j—-i smo ježa.

Korkyra

Ostatak ulazim na 1410-1420kn.


Ako probije prošlo dno 1451, j—-i smo ježa.

Prošlo dno je bilo na 1399kn. Tu će većina čekati

New Report

Close