THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje ide TEHNIKA?
Zar ovo nije analogija?

kolega nije to jedina dionica da je tako prošla ono što je prije bilo treba zaboravit a i nema dobrih vijesti da se dionica probudi



Gdje ide TEHNIKA?
Zar ovo nije analogija?

kolega nije to jedina dionica da je tako prošla ono što je prije bilo treba zaboravit a i nema dobrih vijesti da se dionica probudi
[/quote]
Na dobre vijesti se prodaje, a na loše kupuje!
A malo si se zeznuo ako si danas prodao… Al ne sekiraj se, bit će ti par dana tu pa stigneš ako se potrudiš




Gdje ide TEHNIKA?
Zar ovo nije analogija?

kolega nije to jedina dionica da je tako prošla ono što je prije bilo treba zaboravit a i nema dobrih vijesti da se dionica probudi
[/quote]
Na dobre vijesti se prodaje, a na loše kupuje!
A malo si se zeznuo ako si danas prodao… Al ne sekiraj se, bit će ti par dana tu pa stigneš ako se potrudiš
[/quote]
kolega jel imaš neku informaciju ili onako paušalno prićaš ako vas baš zanima danas sam ponovno ušao u THNK

Tko se ovo iskrcava non-stop po 20 kom na 1580.

Korkyra


Tko se ovo iskrcava non-stop po 20 kom na 1580.

možda obavezni mirovinski fond pa da nestavlja velike naloge na prodaju pa onad ove male slaže po 20 komada

Hoće ostat ovaj više bez municije od 20mm.

Korkyra

Mislim da nista prije proljeca od THNK [angry]

Srecom izasao na 2450 i cekam opet ulaza al ne prije pocetkom 2 mjeseca 2010 godine.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Mislim da nista prije proljeca od THNK [angry]

Srecom izasao na 2450 i cekam opet ulaza al ne prije pocetkom 2 mjeseca 2010 godine.


misliš? pitanje je da li ćeš još dugo moći ući po ovim cijenama …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ja tu čekam da de lux naivci popuše i da padne na 1.200 kuna pa onda ulazim.
Očigledno mirovinci moraju svoje sve rasprodati. Što da ginem bez veze na viskoj cijeni?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Ja tu čekam da de lux naivci popuše i da padne na 1.200 kuna pa onda ulazim.
Očigledno mirovinci moraju svoje sve rasprodati. Što da ginem bez veze na viskoj cijeni?

Pa za dobrobit hrvatskog gospodarstva i napaćenih mirovinaca.

I dalje tvrdim da 1540 neće puknuti….
Ima itekako milijunski snažnih igrača na kupnji, to znam.
Jedno je sigurno, kod okreta se nitko neće štedjeti jer će se šamarati gore po ASKU!
Isto vrijedi i za VDKT i DLKV.
Cijena 2 do 3x veća do proljeća ne bi me iznenadila.


I dalje tvrdim da 1540 neće puknuti….
Ima itekako milijunski snažnih igrača na kupnji, to znam.
Jedno je sigurno, kod okreta se nitko neće štedjeti jer će se šamarati gore po ASKU!
Isto vrijedi i za VDKT i DLKV.
Cijena 2 do 3x veća do proljeća ne bi me iznenadila.

Primjer drukanja bez pokrića , tebi su neki rekli da su milijunski kupci ……….na kavici ? Tko si tek onda ti kad ti takvi šapnu povjerljivu informaciju ? A čudit ćeš se kad tresne ispod 1.500 kuna.

New Report

Close