THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad ce druga rata isplate dividende?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dosegnuto dno na 1700,00 kn, slijedi odbijanac, bar po TA [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Dosegnuto dno na 1700,00 kn, slijedi odbijanac, bar po TA [rolleyes]

evo ja kupio po 1650 [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Dosegnuto dno na 1700,00 kn, slijedi odbijanac, bar po TA [rolleyes]

Da sam lihvario moglo se povoljnije, ovako i 1949kn je bilo dobro.
Prognoza Tehnike unaprijed nekoliko mjeseci, naravno to je moje mišljenje i ne mora tako biti.



Da sam lihvario moglo se povoljnije, ovako i 1949kn je bilo dobro.

Lapsus, 1649kn sam mislio.




Da sam lihvario moglo se povoljnije, ovako i 1949kn je bilo dobro.

Lapsus, 1649kn sam mislio.
[/quote]

Ne brini, dobro si pazario [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.





Da sam lihvario moglo se povoljnije, ovako i 1949kn je bilo dobro.

Lapsus, 1649kn sam mislio.
[/quote]

Ne brini, dobro si pazario [wink]
[/quote]
Kad 1 iskusni majstor tako veli, onda vjerujem da jesam!

Cekam na 1000 kn,ako docekam dobro ako ne, isto.

www.stopbandic.com



Dosegnuto dno na 1700,00 kn, slijedi odbijanac, bar po TA [rolleyes]

Da sam lihvario moglo se povoljnije, ovako i 1949kn je bilo dobro.
Prognoza Tehnike unaprijed nekoliko mjeseci, naravno to je moje mišljenje i ne mora tako biti.
[/quote]

splićo,pozlatili ti se targeti,evo od danas imam thnk 64% u portfelju-nisam mogao odoljeti…
pa što bude

Aj splite molim te objasni kakva je to TA THNK. Te dvi crte ti si povuka tek tako, te dvije ctre nemaju nikakvo uporište, to nema veze sa TA. Ajde molim te napravi mi TA crobexa u sljedećih mjesec dana, jer ako će Crobex dolje THNK će ga samo sljediti.


Aj splite molim te objasni kakva je to TA THNK. Te dvi crte ti si povuka tek tako, te dvije ctre nemaju nikakvo uporište, to nema veze sa TA. Ajde molim te napravi mi TA crobexa u sljedećih mjesec dana, jer ako će Crobex dolje THNK će ga samo sljediti.

Postao sam moguće zone i moguće targete, u skladu sa EWT, koristeći i ELVAWE, Metastock, Fibo linije. A sve ostalo sklonio u pozadinu da nije vidljivo.
Ti ako misliš da će THNK na 1000kn varaš se. Istina moguć je znatniji rast, al i još 1 manji pad i gotovo. E sad dolazi nam 12mj. i prošlost svaki put je pokazala da uslijedi RALLY u 12mj. do sredine 1.mjeseca iduće godine. Po meni minimalni target za THNK-R-A je 2570kn, maksimalni 4300kn.

Kakva je situacija ovdje sa mirovincima, zar se oni ne moraju iskrcat.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close