THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još ne tako davno na 2200 su se neki ovdje gurali u red( u padu thnk sa 2700) jer moš mislit gluposti "neznalice misle da thnk prati jnaf" [bye] [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Krhko je znanje……

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Tehnika potencijalna opasnost, stop loss limiti bi mogli raditi….
Proboj GANN linije.
Sigurna kupnja na 1440kn

definitvno je sigurna na 1440 ali mislim da je ta pozicija.. hm… preniska… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Može li se vidjeti te vaše analize da ne moramo nagađati koliko vam je krhko znanje…..
Ili su to samo Potemkinova sela?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Moje su analize rekle kad su samoprozvani gurui kupovali po 2200 da je to ravno samoubojstvu…
Ja sam jucer tek poceo kupovat..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

kupnja je kod mene jučer odradila svoje… dizelaš je u pravu, 2200 je bilo previsoko
Predatore, što se tiče analize, ako ste mene pitali, ja često igram na osjećaj… [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/gradevina-ce-globalno-porasti-70%25-do-2020.,60980.html

da li to znači da je u Alžiru Tehnika podizvođač ili ravnopravan partner? To je dosta bitno za cash flow.


da li to znači da je u Alžiru Tehnika podizvođač ili ravnopravan partner? To je dosta bitno za cash flow.

Može bit samo podizvođač,sa detaširanim radnicima.
To nije lako,preuzimaš sav rizik,a dijeliš dobit.
Tako radi i Vijadukt u Frankfurtu

................................................???????????????????

217 kom ukupno prodano THNK ovaj tjedan.(www.zse.hr)
200 kom prodao samo #3 iz Top10, tj. neki od PBZ fondova.(www.MojeDionice.com)
———-
Zanimljiva im je strategija. Ili znaju nešto što mi ne znamo?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dakle, imao je 6900 a sada ima 6700 komada… a netko je tih 200 i kupio… pa zaboga, radi se samo o cca 350.000 kn… stoga nema govora o nekakvim informacijama koje bi utjecale na pad cijene…
pozdrav!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

… i malo je providno što se ovo strašilo od 50 komada nije pojavilo ranije… a mačak od 101 komad postavljen je tek nakon pozitivne blokade…. hm… kako reče jedan dalmatinac, mriža je bačena… [sealed]
pozdrav!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close