THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je neko u THNK gadno zeznuo sa obračunom dividende. Ja sam (danas!) dobio obračun koji je po meni totalno krivi.
Naime tamo stoji da je to konačni obračun sa 25.08. (!?), a čak ni to nije točno (?!) jer moje transakcije od 07. do 14.08. nisu unutra (!?)
Da li je neko već reklamirao ovo. Obračun je napravljen u Tehnici, a ne u SDA.

Kakvi tamo amateri rade, ovo je prestrašno. U tom njihovom ‘konačnom’ obračunu čak ne stoji ni broj dionica nego moraš bruto iznos dijeliti sa 80 da shvatiš što su oni to uzeli u obračun. Ovo kao da je malo dijete radilo.
Glavno da su porez skinuli.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Traže poštom da im pošaljem broj tekućeg!!! Valjda se može e-mailom ili telefonom. Da li je tko slao?


Izgleda da je neko u THNK gadno zeznuo sa obračunom dividende. Ja sam (danas!) dobio obračun koji je po meni totalno krivi.
Naime tamo stoji da je to konačni obračun sa 25.08. (!?), a čak ni to nije točno (?!) jer moje transakcije od 07. do 14.08. nisu unutra (!?)
Da li je neko već reklamirao ovo. Obračun je napravljen u Tehnici, a ne u SDA.

Kakvi tamo amateri rade, ovo je prestrašno. U tom njihovom ‘konačnom’ obračunu čak ne stoji ni broj dionica nego moraš bruto iznos dijeliti sa 80 da shvatiš što su oni to uzeli u obračun. Ovo kao da je malo dijete radilo.
Glavno da su porez skinuli.

Knjiga dioničara zatvorena je mjesec dana prije skupštine, što je jasno pisalo u pozivu na skupštinu.



Knjiga dioničara zatvorena je mjesec dana prije skupštine, što je jasno pisalo u pozivu na skupštinu.


Provjerio sam.Istina je. Knjiga je zatvorena 25.07. i to je lijepo pisalo u pozivu.

Zahvaljujem kolegi što me uputio. Ovo je za mene očita korist of foruma.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Knjiga dioničara zatvorena je mjesec dana prije skupštine, što je jasno pisalo u pozivu na skupštinu.


Provjerio sam.Istina je. Knjiga je zatvorena 25.07. i to je lijepo pisalo u pozivu.

Zahvaljujem kolegi što me uputio. Ovo je za mene očita korist of foruma.
[/quote]

a ima i na stranicama skdd-a, gdje isto jasno piše
treba pratit takve stvari da se spriječe kojekava navlačenja od raznih likova na ovom forumu
tko ne zna, na stranicama skdd-a ide na pregled korporativnih akcija, upiše oznaku VP i na dnu klikne na glavnu skupštinu i dobije podatke o datumu utvrđivanja popisa, datumu prava na dividendu itd…

opet imamo slobodni pad

Hvala na dividendi u ovim teškim vremenima ! Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ako se ne varam, odbili smo se danas od donjeg Bollingera.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Hvala na dividendi u ovim teškim vremenima ! Pozdrav.

i ja zahvaljujem

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kad vam je sjelo?

http://www.kucilooro.webs.com/

Uopće ne odgovaraju na e-mailove. Čudna neka firma.


Kad vam je sjelo?

ko je reko da mi je sjelo, idem na blagajnu po nju, usput blagajnicu vodim na ručak…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close