THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isplata bi trebala bit u petak 23.10.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kada je zadnji dan za stjecanje prava na dividendu?

Baš je taj Žderić pametan…


ponedjeljak je bio zadnji dan …
[/quote]
mislim da nije…ja sam dio prodao tokom 9. mjeseca, a svejedno sam jučer od Tehnike dobio konačan obračun dividende gdje mi se dividenda obračunala i na te prodane dionice, tako da se vjerojatno radi o 8. mjesecu, nema druge…treba pogledat na stranicama skdd-a…očito je ovo priča sa 9. mjesecom bila opet navlakuša

Evo kolege dijela odluke glavne skupštine od 25.08.2009, koja se odnosi ma dividendu.
I sada mi neka netko reče koji je dan bio zadnji za stjecanje dividende.

Ad.5. Ostvarena netto dobit TEHNIKE d.d. Zagreb za 2008. godinu u iznosu od 30.288.512,00 kn i dijela zadržane dobiti iz prethodnih godina u iznosu od 43.939.065,00 kn, što ukupno iznosi 74.227.577,00 kn, raspoređuje se kako slijedi:

1.Dio netto dobiti iz 2008. godine u iznosu od cca 13.647.280,00 kuna raspoređuje se na ime isplate dividende za 2008. godinu.

Dividenda za 2008. godinu iznosi 80,00 kn/dionici.

Dioničar stječe pravo na isplatu dividende trideset (30) dana nakon donošenja odluke Glavne skupštine o isplati dividende. Dividenda dospijeva za isplatu po isteku roka od trideset (30) dana od dana kada su dioničari stekli pravo na dividendu.

Korkyra

To zaci da se dividenda pocela isplacivati 25.09.?
Meni lova jos nije legla na racun.

Ne, nego 23.10 je isplata


To zaci da se dividenda pocela isplacivati 25.09.?
Meni lova jos nije legla na racun.


22.09. dobio sam od Tehnike konačan obračun dividende sa stanjem na dan 25.08.09 i u kojem piše da će se dividenda isplatiti jednokratno najkasnije do 25.10.09
po tome je zadnji dan za kupnju bio čet. 20.08.09



To zaci da se dividenda pocela isplacivati 25.09.?
Meni lova jos nije legla na racun.


22.09. dobio sam od Tehnike konačan obračun dividende sa stanjem na dan 25.08.09 i u kojem piše da će se dividenda isplatiti jednokratno najkasnije do 25.10.09
po tome je zadnji dan za kupnju bio čet. 20.08.09
[/quote]
hoće li im se možda dogoditi slična blamaža kao i atlantskoj kod predujma početkom godine?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-tehnika-predvodi-pad-crobexa,57192.html

isplatiti će oni dividendu 100%, jedino me brine ako nastavi padati, pogotovo ako počinju prodavati zemljišta..

Ako netko zna, recite, koje su banke počele isplaćivati dividendu Tehnike ? Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Meni se čini se akumulacija THNK još nije završila.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/milo-dukanovic-gradnja-bar-boljare-krece-za-desetak-dana,57543.html

jel ovo ima veze sa THNK

New Report

Close