THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

30 komada samo na bidu iznad 1600 kn. Tko se nije skrio…. [lol]


30 komada samo na bidu iznad 1600 kn. Tko se nije skrio…. [lol]

nemoj plakati kolega prodat cu ti ja za koji dan po 3000 kn [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

slijedeci tjedan ludilo [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



30 komada samo na bidu iznad 1600 kn. Tko se nije skrio…. [lol]

nemoj plakati kolega prodat cu ti ja za koji dan po 3000 kn [lol]
[/quote]
Lojtri bi trebalo dati neku nagradu za najjeftiniji i najočajniji druk na cijelom forumu.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene




30 komada samo na bidu iznad 1600 kn. Tko se nije skrio…. [lol]

nemoj plakati kolega prodat cu ti ja za koji dan po 3000 kn [lol]
[/quote]
Lojtri bi trebalo dati neku nagradu za najjeftiniji i najočajniji druk na cijelom forumu.
[/quote]

čovjek je prodao po 2000 kn.
Rekao sam mu da se uvati baustele jer je burza za prave
igrače .

[thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

U ponedjeljak strmoglavi pad. tehnika u banani…
http://www.presscut.hr/Web%20Sharing…ut_9498492.pdf

Tehnika prodaje zemljište vrijedno 7.5 milijuna eura (četvrtak, 10. rujna 2009.)
Slaba prodaja stanova tjera građevinare na odustajanje od projekata i prodaju zemljišta. Da je to tako, vidi se i po oglasu koji je objavila Tehnika. Tvrtka na čelu s Filipom Filipecom prodaje otprilike 18.900 četvornih metara građevinskog. Prema procjenama stručnjaka trenutačna je vrijednost tog zemljišta otprilike 7,5 milijuna eura.

Tehnika je odlučila riješiti se još nekih nekretnina da bi poboljšala svoje prihode, pa tako prodaje i staru tvornicu ulja koju je prije kupila od Zvijezde, prehrambenu trgovinu od 500 četvornih metara te traži investitora za sportsko-rekreacijsku zonu u Centru Zvonimir.


U ponedjeljak strmoglavi pad. tehnika u banani…
http://www.presscut.hr/Web%20Sharing…ut_9498492.pdf

Tehnika prodaje zemljište vrijedno 7.5 milijuna eura (četvrtak, 10. rujna 2009.)
Slaba prodaja stanova tjera građevinare na odustajanje od projekata i prodaju zemljišta. Da je to tako, vidi se i po oglasu koji je objavila Tehnika. Tvrtka na čelu s Filipom Filipecom prodaje otprilike 18.900 četvornih metara građevinskog. Prema procjenama stručnjaka trenutačna je vrijednost tog zemljišta otprilike 7,5 milijuna eura.

Tehnika je odlučila riješiti se još nekih nekretnina da bi poboljšala svoje prihode, pa tako prodaje i staru tvornicu ulja koju je prije kupila od Zvijezde, prehrambenu trgovinu od 500 četvornih metara te traži investitora za sportsko-rekreacijsku zonu u Centru Zvonimir.


Nadam se da si u pravu jer imam još nešto casha, čekam na 2200 kn, a ako budem nestrpljiv možda budem skida i s 2300 kn.
Lojtra zaboravi Tehniku na 1400 kn i sjeti se THNK 12000kn, još nije kasno za ući.



U ponedjeljak strmoglavi pad. tehnika u banani…
http://www.presscut.hr/Web%20Sharing…ut_9498492.pdf

Tehnika prodaje zemljište vrijedno 7.5 milijuna eura (četvrtak, 10. rujna 2009.)
Slaba prodaja stanova tjera građevinare na odustajanje od projekata i prodaju zemljišta. Da je to tako, vidi se i po oglasu koji je objavila Tehnika. Tvrtka na čelu s Filipom Filipecom prodaje otprilike 18.900 četvornih metara građevinskog. Prema procjenama stručnjaka trenutačna je vrijednost tog zemljišta otprilike 7,5 milijuna eura.

Tehnika je odlučila riješiti se još nekih nekretnina da bi poboljšala svoje prihode, pa tako prodaje i staru tvornicu ulja koju je prije kupila od Zvijezde, prehrambenu trgovinu od 500 četvornih metara te traži investitora za sportsko-rekreacijsku zonu u Centru Zvonimir.


Nadam se da si u pravu jer imam još nešto casha, čekam na 2200 kn, a ako budem nestrpljiv možda budem skida i s 2300 kn.
Lojtra zaboravi Tehniku na 1400 kn i sjeti se THNK 12000kn, još nije kasno za ući.
[/quote]
Još manje je kasno za izaći. Ali za to bu trebalo biti brz.. [bye]

Ova dionica nije za ekipu koja trejda za kutiju cigareta, neki su pokušali pa su izgoreli, kao i uvijek preporuka buy and hold, najisplativija strategija.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ova dionica nije za ekipu koja trejda za kutiju cigareta, neki su pokušali pa su izgoreli, kao i uvijek preporuka buy and hold, najisplativija strategija.

Ja sam bome u ovoj godini natehnicirao ljetovanje na Galapagosu u all inclusivu (ako to uopće postoji tamo)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ova dionica nije za ekipu koja trejda za kutiju cigareta, neki su pokušali pa su izgoreli, kao i uvijek preporuka buy and hold, najisplativija strategija.

pišeš napamet i pišeš bedastoće, zašto bi buy and hold bila najisplativija strategija?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Zato što ćeš završit ko Lojtra, prodat na 2000 kn i onda drugi dan drukat dolje kad cijena ode nebu pod oblake.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close